5 tipov na lampy, ktoré neprehliadnete

Tagy:  lampičky, lampa, dekorácie, bývanie, byt, dom, interiér, design, bytový dizajn

Sponzorované odkazy:

5 tipov na lampy, ktoré neprehliadnete

Ak máte vo svojom byte alebo dome nedostatok okien, teda aj denného svetla, nezostane vám, ako siahnuť po umelom osvetlení, ktoré je jeho dokonalou náhradou a navyše plní funkciu bytového doplnku. Lustre a lampy už dávno neslúžia len ako zdroj svetla, preto sa zamerajte na lampy, ktoré vám budú skvele slúžiť a navyše dokonale dozdobia interiér.

Metalické odtiene sú hitom tohtoročnej sezóny a rozhodne sa v nasledujúcich mesiacoch, možno aj rokoch, nehodlajú stiahnuť do ústrania. Pokiaľ chcete svoje bývanie trochu oživiť, bez toho aby ste museli rekonštruovať či si kupovať celkom nový a nákladný nábytok, zaobstarajte si štýlové doplnky, ktoré túto úlohu hravo zvládnu. Ideálnou voľbou je napríklad táto pozlátená lampa, ktorá je vhodná ako k drevu, tak k jednoduchému škandinávskemu štýlu či oblým líniám. Lampu si zaobstaráte na e-shope FINNISHDESIGNSHOP za 205 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Čo sa v interiéroch opäť začína objavovať, sú štýlové nápisy, ktoré môžu, ale aj nemusia prezrádzať charakter a náturu svojich majiteľov. Ak sú vám nápisy a obrázky nie cudzie, potom si vedľa obrazov, dekoratívnych vankúšikov, najrôznejších koláží a hoci aj uterákov, kúpte stojacie lampičky so svietiacimi nápismi, ktoré sú pre byt skvelým oživením. Či už stavíte na romantický nápis love alebo zvolíte skôr smile či peace, je úplne na vás. Lampičku si zaobstaráte na e-shope LUISAVIAROMA za 90 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Zabudnúť by sme nemali ani na fakt, že isté osvetlenie potrebujú vo svojich izbách aj ratolesti. Ak vaše deti už nemajú 5 rokov a pomaly rastú, mali by ste zabudnúť na kreslené postavičky z rozprávok a radšej im zaobstarať niečo štýlové a predovšetkým nadčasové, čo sa im v izbe bude páčiť dnes, ale aj za niekoľko rokov, až zase trochu podrastú. Čo hovoríte napríklad na zvieracie a rastlinné motívy z kolekcie značky WOLF AND BADGER, ktorá prichádza s touto exkluzívnou jarnou kolekciou. Zaobstarať si ju môžete v niekoľkých variantoch, a to na rovnomennom e-shope za 64 €.

Autor: WOLFANDBADGERAutor: WOLFANDBADGER

Infantilné postavičky a najrôznejšie konkrétne vyobrazenie sa objavujú nielen na oblečení, ale teraz už aj v interiéroch. Jednoduchú lampu zaobstaráte prakticky v každom obchode s bytovými doplnkami a často už aj v klasických supermarketoch. Ak ale chcete pre vaše bývanie niečo extra, čo na seba strhne všetku pozornosť a stane sa ústredným prvkom miestnosti, potom sa pozrite na najnovšiu kolekciu od značky LUISA VIA ROMA, ktorá prichádza s postavičkami ktoré sú nielen vtipné, ale aj svietia. Lampičky si zaobstaráte na e-shope značky LUISA VIA ROMA za 50 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Veľa ľudí preferuje jednoduchý a čistý interiér, v ktorom prevládajú svetlé farby. Takéto miestnosti sú síce trochu strohé a veľakrát studené, ale zase vás len tak neomrzia a môžete ich kombinovať prakticky s čímkoľvek. Aby ste sa v takomto bývaní cítili komfortnejšie, kúpte si výraznejšie bytové doplnky, ktoré ho oživia a dodajú mu štýl. Čo hovoríte napríklad na túto exkluzívnu lampičku, na ktorej autor s farbami rozhodne nešetril. Zaobstaráte si ju na e-shope LUISAVIAROMA za 118 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Článok 5 tipov na lampy, ktoré neprehliadnete bol publikovaný 24. února 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...