6 dizajnových kúskov, ktoré oživia kuchyňu

Tagy:  dizajn, interiér, vychytávky, riady, náčinie, pomocníci, farby, vybavenie, nakupovanie, varenie, pečenie

Sponzorované odkazy:

6 dizajnových kúskov, ktoré oživia kuchyňu

Tiež máte pocit, že vaša kuchyňa doslova prahne po niečom novom, čo by ju oživilo a dodalo šmrnc? Potom si posvieťte na najnovšie kúsky z kolekcií dizajnových obchodov, ktoré jednak vyzerajú štýlovo, trendy a navyše zastávajú istú praktickú funkciu. Kúpiť si ich môžete do svojho bytu či domu alebo ich darovať kamarátke k narodeninám.

Čistý aj po varení

Poznáte to, keď v rýchlosti deťom pripravujete ráno raňajky a ako naschvál si novú blúzku ušpiníte marmeládou. Pre všetky prípady sú tu štýlové zástery, ktoré ochránia váš odev pred mastnotou, ktorá sa dá veľmi ťažko vyprať. Kúpte si farebný variant s vašimi obľúbenými motívmi ako sú napríklad sladké muffiny alebo veselí zajkovia. Zásteru si zaobstaráte v značke Amara za 24 €.

Autor: amaraAutor: amaraAutor: amaraAutor: amara

Stále čerstvé zákusky

Upiekli ste chutnú bábovku alebo vynikajúcu tortu, ktorá sa bohužiaľ rýchlo kazí alebo stvrdne? Potom vám v kuchyni nesmie chýbať praktický podnos s vekom, ktorý dobroty uschová a vďaka vzduchovej izolácii ich udrží dlhšiu dobu čerstvé. Podobné kúsky zoženiete napríklad v Tescome od 19 €.

Autor: healsAutor: heals

Praktické fľaštičky

Olej, ocot, sójová omáčka a veľa ďalších dochucovadiel potrebujete uskladniť do praktických fľaštičiek, ktoré by ideálne mali zostať na linke, aby ste ich mali stále po ruke. Ak sa vám priečia obaly, v ktorých produkty nakúpite, kúpte si tieto štýlové fľaštičky od značky Amara a vyzdobte si linku po svojom.

Autor: amaraAutor: amara

Kávu vždy štýlovo

Pozvanie na chutnú kávu určite neodmietne žiadna priateľka, ale mohli by ste sa dočkať poriadneho faux pas, keby ste ju espresso prichystali v nevzhľadných hrncoch. Kúpte si štýlové šálky na kávu, ktoré aj obyčajné posedenie pozdvihnú na vyššiu úroveň. Sadu exkluzívnych hrnčekov kúpite od značky Amara za 16 €.

Autor: amaraAutor: amara

Víno trochu inak

Každý poznáme klasické poháre na víno​​, ktoré majú vysokú stopku a sú z priehľadného skla. Každú návštevu preto odzbrojíte, ak budete tento alkoholický mok podávať v zafarbených pohároch zo skla matného. Kúpte si ich v obchodoch Amara za 63 €.

Autor: amaraAutor: amara

Nevšedná misa na ovocie

Keď sa povie misa na ovocie, väčšina z vás si predstaví buď starý klenot v podobe babičkinho porcelánu alebo sklenenú klasiku, ktorú kúpite všade za pár korún. Koho by ale napadlo, že si môžete zaobstarať dierovanú tácku, do ktorej ľahko umiestnite pomaranče, mandarínky, citróny, ale aj jablká, hrušky, nektárinky a dokonca banány.

Autor: cogglesAutor: coggles

Článok 6 dizajnových kúskov, ktoré oživia kuchyňu bol publikovaný 16. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...