Nápadité skrine, ktoré je škoda zabudovať

Tagy:  nábytok, exkluzívne skrine, originálne skrine, interiér, dizajn, značka

Sponzorované odkazy:

Nápadité skrine, ktoré je škoda zabudovať

Zabudovaný nábytok je veľmi šikovným riešením v prípade, že vlastníte menší byt či potrebujete ušetriť čo najviac miesta. Pokiaľ sa ale pýšite väčším priestorom a môžete si dovoliť zaobstarať aj taký nábytok, ktorý nebude nijako prekážať, stavte na zaujímavé a nevšedné skrine, ktoré je naozaj škoda schovávať…

Väčšina ľudí si kupuje taký nábytok, ktorý tak trochu splynie s okolím a prakticky uschová všetko, čo si neželáte, aby bolo neustále na očiach. Skrine sú potom obvykle jednoliate, nevýrazné a dajú sa charakterizovať heslom „nenadchnú, neurazia“. Pokiaľ ste ale odvážnejší a nebojíte sa zaexperimentovať, stavte na najnovšiu a doslova jarnú kolekciu značky Kamala, ktorá prichádza s interaktívnymi skriňami, ktoré sú zdobené nevšednou kvetinovou potlačou. Tak trochu retro, hippies a každopádne crazy.

Autor: anthropologieAutor: anthropologie

Už dlhší čas premýšľate, že by ste svoju ​​obývaciu izbu, prípadne halu alebo chodbu, chceli trochu oživiť, ale neviete ako? Klasickým obrazom iba „plátate“ stenu a obstaranie novej exkluzívnej sedacej súpravy je extrémne nákladné. Poohliadnite sa radšej v orientálnom obchode Daniel Pohl, kde objavíte tieto štýlové skrine s farebnou mozaikou. Takýto skvost sa razom stane stredobodom miestnosti.

Autor: artfulhomeAutor: artfulhome

Nábytkárska a dizajnérska spoločnosť Dwell Studio prichádza na jar s novou kolekciou, ktorá v Spojených štátoch vzbudila naozajstnú senzáciu. Skrine nie sú nijako farebné, ale zato s prekrásnymi vyrezávanými detailmi, ktoré by v každej miestnosti mali byť na obdiv.

Autor: dwellstuioAutor: dwellstuio

K tak trochu retro kúskom patria tiež skrine spoločnosti Modulicious, ktoré sú hravé, pútavé a zaujímavé pre svoje pastelové farby, ktoré sú, predovšetkým na jar, naozaj žiaduce. Skrine tohto typu sa skvele vynímajú v spálni alebo detskej izbe.

Autor: 2modernAutor: 2modern

Pruhy a bodky sú opäť v móde a kto hovorí, že sa musíte striktne držať len oblečenia a doplnkov? Ukážte svojho odvážneho a nebojácneho ducha a investujte do exkluzívnej šatníkovej skrine od Armoire.

Autor: 2modernAutor: 2modern

Hrdo sa radíte k romantickým dušiam a preferujete prírodné materiály a jarné motívy? Potom vás iste nadchne nová kolekcia štýlových skríň značky Armoire, ktoré sa pýšia prekrásnymi rastlinnými potlačami a reliéfmi.

Autor: 2modernAutor: 2modern

Článok Nápadité skrine, ktoré je škoda zabudovať bol publikovaný 28. dubna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...