Štýlové dózy na kávu, čaj alebo múku

Tagy:  potraviny, dózy na potraviny, krabičky, kuchyňa, jedáleň, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Štýlové dózy na kávu, čaj alebo múku

Kuchyňa slúži k príprave pokrmov a vzhľadom k tomu, koľko potravín musí skladovať, môže v nej ľahko vzniknúť neporiadok alebo chaos. Aby ste počas varenia zakaždým vedeli, kde siahnuť a mali všetky doplnky stále po ruke, kúpte si originálne dózy, ktoré sú nielen praktické, ale aj dizajnovo prepracované, preto sa za ne nebudete musieť hanbiť.

Všetko pohromade

Máte svoje obľúbené korenie či pochutiny, ktoré skrátka denne používate a najradšej by ste ich mali na jednom mieste pekne pohromade? Potom si kúpte túto sadu dóz s praktickým držiakom, ktoré môžete otáčať podľa ľubovôle a vybrať si tak vždy to, čo práve chcete použiť. Krabičky sú navyše priehľadné, preto si obsah nikdy nezameníte. Tovar kúpite v obchodoch Amara za 26 €.

Autor: amaraAutor: amara

Aj pre tých najmenších

Ak už máte rodinu, potom dobre viete, koľko priestoru zaberú deti a tiež ich dobroty, ktoré skrátka v kuchyni nesmú chýbať. Aby ste vždy vedeli, kde sa práve sušienky či čokoláda vašich malých nezbedníkov nachádzajú, uväznite ich do štýlových detských dózičiek. Vybrať si môžete z krásnych motívov, ktoré uspokoja chlapcov aj dievčatá. Jedna škatuľka vás potom v obchode D well štúdio vyjde na príjemných 15 €.

Autor: dwellstudioAutor: dwellstudio

Chytré potlače

Nie je nad to mať škatuľky pekne popísané, vďaka čomu vždy viete, kde je strúhanka a kde čaj. Avšak nie vždy tieto dózičky vyzerajú vzhľadne. Ak chcete mať určité potraviny stále na očiach a po ruke, zaobstarajte si od značky Occa home luxusné sklenené dózy s nápismi, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo a v interiéri doslova exkluzívne. Chcete oriešky, kávu, sušienky alebo cestoviny? Jedna dóza stojí okolo 12 €.

Autor: occahomeAutor: occahome

Myslite na tekutiny

Myslite na to, že v kuchyni používate aj tekutiny a to v pomerne veľkom množstve. Olej, voda, mlieko, ocot. To všetko sú suroviny bežne používané, ktoré sa už nemusia schovávať v nepekných obaloch. Obstarajte si od Tescomy štýlové krčahy s viečkom, ktoré sa ľahko používajú a ešte lepšie vyzerajú. Dostať ich môžete v príjemných farbách ako je klasická biela, hnedá, béžová alebo trendy červená.

Autor: madeindesignAutor: madeindesign

Vtipné doplnky

Ak si na stolovaní dávate trochu záležať, potom vo svojej kuchyni a predovšetkým jedálni potrebujete tiež prestieranie, obrúsky a možno aj štýlové slamky, ktoré ocenia predovšetkým deti a návštevy na oslavách. Obstarajte si preto napríklad túto štýlovú dózu na slamky Coca cola, ktorá svojím vzhľadom pripomína retro podniky z 60. rokov. Dóza vás u značky Casa vyjde na 14 €.

Autor: CasaAutor: Casa

Článok Štýlové dózy na kávu, čaj alebo múku bol publikovaný 5. května 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...