Najnovšie kolekcie záhradného nábytku

Tagy:  záhradný nábytok, záhrada, stoličky, stoly, kreslá, ratan, drevo, plast, kov, ležadlo

Sponzorované odkazy:

Najnovšie kolekcie záhradného nábytku

Každý, kto má záhradu či menší pozemok okolo domu alebo chalupy si s ním poradí po svojom. Milovníčky bio potravín využijú každý centimeter k vysadeniu domácich zemiakov a repy, kvetinový nadšenci si zase potrpia na záhony a rastlinky všetkého druhu a potom sú tu aj takí, čo záhradu poňali ako miesto na relaxáciu a načerpanie nových síl. Či už sa chcete kochať svojou skvostnou skalkou alebo si čítať obľúbený román, nesmie vám chýbať pohodlný a štýlový záhradný nábytok. Inšpiráciu na nové trendy hľadajte v najnovších kolekciách, ktoré majú čo ponúknuť.

Vo farbe záhrady

Jednoduchú záhradnú stoličku, ktorá nepotrebuje zbytočné čalúnenie ani zdobenie, môžete postaviť napríklad k rybníčku či k záhonom, kde vám poslúži ako odpočívadlo či oáza pokoja, ak chcete byť po náročnom a dlhom dni chvíľu sami. Vybrať si môžete z niekoľkých farebných kombinácií, avšak s prírodnou zelenou, ktorá splynie s okolím, rozhodne zabodujete. Stoličky kúpite v predajniach Gras green od 65 € za kus.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Praktický stolík

V záhrade by rozhodne nemal chýbať ani praktický stolík, ktorý vám umožní si dať popoludňajšiu kávu alebo odložiť hrabličky a lopatku. Na terasu si kúpte pevný nábytok, pri ktorom môžete hostiť návštevu, avšak do trávy si postavte jednoduchší variant v romantickom štýle, ktorý ladí s prírodou. Plechový nábytok je navyše odolný voči vonkajším vplyvom, preto vám vydrží aj dlhé roky. Stolík kúpite v obchodoch Fermob od 42 € za kus.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Slnečné dni sa rýchlo blížia a preto by ste si mali zaobstarať niečo pohodlné, kde sa môžete oddávať leňošeniu a takzvanému nič nerobeniu, na ktoré máte určite čas od času nárok. Ratan je materiál, ktorý je do prírody vhodný a preto s jeho kúpou určite nič nepokazíte. Okrem ratanových kresielok v prírodnom odtieni si môžete zaobstarať tiež menší stolík alebo napríklad štýlové kvetináče. Pre kreslo si zájdite do Cane-Line, kde zaplatíte 80 € za kus.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Záhradný nábytok a záhradné vybavenie všeobecne, sa zvyčajne nesie v duchu prírodných farieb, ktoré skvele korešpondujú s okolitou krajinou a kvetinami. Pokiaľ ale bývate v modernej vilke či vo futuristicky riešenom byte, kde prevládajú sivé odtiene, biela alebo dokonca čierna, nebojte sa pri tohto štýle zostať a staviť na čierny záhradný nábytok. Jeho výhodou je fakt, že ho len tak neušpiníte a navyše budete veľmi originálny. Kreslo kúpite za 95 € v obchodoch Cane-Line.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Leto sa blíži a spolu s ním veľa slnečných a predovšetkým teplých dní, ktoré zvádzajú k opaľovaniu sa na záhrade a kúpaniu v domácom bazéne. Ak sa týmto luxusom môžete pochváliť, potom vám jednoducho nesmú chýbať štýlové polohovacie ležadlá, v ktorých je radosť odpočívať a chytať bronz. Zabudnite však tentoraz na nudné odtiene a zamerajte sa na letné farbičky ako je lososová, oranžová, lila alebo tyrkysová. Ležadlo zakúpite v obchodoch Lafuma za 84 €.

Autor: johnlewisAutor: johnlewis

Článok Najnovšie kolekcie záhradného nábytku bol publikovaný 22. května 2014 v 07.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...