7 uterákov, ktoré rozžiaria každú kúpeľňu

Tagy:  uteráky, osušky, doplnky, bývanie, byt, dom, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

7 uterákov, ktoré rozžiaria každú kúpeľňu

Výber uterákov a osušiek veľa ľudí nerieši, pretože ide o úžitkové veci, avšak pravdou je, že sú v kúpeľni neustále vidieť a preto by mali nejako vyzerať, pôsobiť reprezentatívnym dojmom a ideálne s kúpeľňou ladiť. Vyhoďte preto staré a neforemné osušky, ktoré pamätajú ešte komunizmus a zamerajte sa na nové atraktívne kúsky, na ktoré je radosť pozerať.

Ralph Lauren sa zameriava na luxusný tovar, ktorý sa vyznačuje predovšetkým použitím kvalitných materiálov v kombinácii s jednoduchým, ale veľmi exkluzívnym vzhľadom. Kúpte si napríklad tieto froté osušky a uteráky v jemnom lila zafarbení, ktoré sú lahodiace každému oku.

Autor: saksfifthavenueAutor: saksfifthavenue

Deťom a teenagerom darčekmi v podobe uterákov, osušiek, posteľnej bielizne alebo ponožiek, radosť príliš neurobíte. To však neplatí v prípade, že si na chvíľu zahráte na vtipných a nápaditých rodičov a zaobstaráte im veselý variant, nad ktorým sa sami zasmejú.

Autor: modclothAutor: modcloth

Jar a leto sa nesie v štýle pestrých a pastelových farieb, ktoré by sa mali objavovať nielen v šatníkoch, ale aj v interiéroch. Zabudnite na nič nehovoriace doplnky a kúpte si tieto zaujímavé osušky, ktoré skvele poslúžia aj na dovolenke alebo kdekoľvek pri vode.

Autor: asosAutor: asos

Indiánske motívy sú po dlhšej odmlke opäť v kurze. Na uliciach tak môžete uvidieť topy a tuniky so strapcami, ležérne šortky v prírodných odtieňoch, jednoduché „žebradlá“ – chlebníky, indiánske topánky, doplnky a mnoho ďalších kúskov. Prečo teda indiánske motívy nevpustiť aj do domácnosti, konkrétne potom do kúpeľne, kde sa razom stanú veselou vsuvkou a príjemným farebným akcentom.

Autor: shopbopAutor: shopbop

Zaspomínajte na staré časy, konkrétne sa vráťte do osemdesiatych rokov a obstarajte si osušky s batikovaným motívom, ktoré vám radi pripomenú, ako ste sa za čias hippies mali skvele. Vybrať si môžete z mnohých zaujímavých a dúhových odtieňov od ružovej, cez modrú až po kanárikovo žltú.

Autor: lipsyAutor: lipsy

Každý si ale na farby a výrazné motívy nepotrpí a radšej v interiéri preferuje prírodné farby, prírodné materiály a čistý škandinávsky štýl, ktorý sa riadi heslom „menej, je niekedy viac“. A presne pre vás sú ideálnym variantom biele alebo smotanovo sfarbené osušky a uteráky so zaujímavou imitáciou čipky, ktorá zo zdanlivo obyčajného kúska urobí niečo veľmi originálne a nevšedné.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Milujete umenie na všetky spôsoby a najviac potom to moderné v štýle Jacksona Polocka? Potom vás iste potešia tieto exkluzívne uteráky a osušky z kolekcie Abyss Melo, ktoré sú práve inšpirované maľbami 20. storočia, ktoré často môžete vidieť v galériách moderného umenia. Miesto luxusného obrazu vám tak doma bude visieť podobná osuška, čo je veľmi originálne, nemyslíte?

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Článok 7 uterákov, ktoré rozžiaria každú kúpeľňu bol publikovaný 29. května 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...