Poznámkové bloky pre študentov i pracantov

Tagy:  poznámkový blok, zápisník, papier, ceruzka, značky, poznámky, móda, doplnky, dekorácie, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Poznámkové bloky pre študentov i pracantov

Aj v dobe internetu, počítačov, tabletov a chytrých telefónov, sa stále nájdu takí, ktorým vyhovuje obyčajný kus papiera a ceruzka. Poznámkový blok je niečo, čo môžete nosiť stále pri sebe a jednoducho zapisovať všetko, čo je pre vás podstatné, či už ide o nákup potravín alebo citáty. Tieto kúsky sú praktické a navyše štýlové, preto vám v interiéri aj útrobách tašky poslúžia ako skvelý doplnok.

Máte stále skvelé myšlienky a nápady, ktoré by rozhodne nemali zostať iba vo vašej mysli? Potom si zaobstarajte tento interaktívny zápisník, ktorý vám poslúži kedykoľvek budete mať chuť začať písať. Veselý žltý variant s vtipným nápisom zoženiete v Topshop za super cenu 12 €.

Autor: topshopAutor: topshop

O trochu luxusnejším variantom je tento blok od značky Crears, ktorý je impozantný predovšetkým tým, že papiere a pero uchováva v koženej podobe. Takto vymyslený obal z pravej kože sa len tak nepoškodí a je odolný voči akejkoľvek manipulácii mimo kabelky. Predmet zoženiete na Barneys od 36 €.

Autor: barneysAutor: barneys

Značka Desigual sa charakterizuje veľmi osobitým štýlom ako odevov, tak predovšetkým doplnkov. Kabelky a rovnako tak topánky, tričká a šaty sú veľmi farebné, s typickými kvetinovými vzormi a výraznými farbami. Ak vám táto móda sedí, kúpte si tiež zápisník od rovnomennej značky, ktorý vás vyjde na príjemných 9 €.

Autor: amaraAutor: amara

Kvety sú ústredným motívom tohtoročnej jari a leta a preto by sa mali objavovať úplne všade. V oblečení, doplnkoch, interiéroch. Kvety skrátka vládnu aj domácnostiam a kvetovaný zápisník je skvelou voľbou, ako sa tohto veselého a optimistického trendu držať. Zápisník zaobstaráte u Asos za 8 €.

Autor: asosAutor: asos

Pre tých, ktorí majú radi luxus a originálne kúsky, je tu interaktívna sada obsahujúca poznámkový blok, ceruzku, gumu a tiež štýlové puzdro v dreve, ktoré na pracovnom stole poslúži ako príjemná dekorácia. Komplet je tiež ideálny ako originálny darček pre šéfa alebo pracovného partnera. Sadu kúpite za 21 €.

Autor: chapters indigoAutor: chapters indigo

A teraz niečo pre milovníčky romantiky a ružovej, ktorá je mimochodom horúcim trendom tohtoročnej jari. Nežný blok s praktickou sponou od Zara home urobí radosť školáčkam, študentkám, mamičkám na materskej dovolenke a skrátka všetkým ženám, ktoré majú rady typicky ženské veci. Kožený blok vás vyjde na 26 €.

Autor: zaraAutor: zara

Tým s cestovateľskou dušou urobí radosť obyčajnejší variant poznámkového bloku, ktorý sa na nič nehrá, nevlastní zbytočné aplikácie, skrátka a jednoducho poslúži tak, ako má. Poznámkový blok s motívom veľkomesta kúpite za 7 € od značky Toms.

Autor: tomsAutor: toms

Vzhľadovo exkluzívnejším modelom je snehovo biely poznámkový blok od značky Urbane fighters, ktorý je ideálny nechať vždy na stole či niekde, kde nestratí svoju luxusnú a čistú farbu. Zápisník vás vyjde na 7 €, čo je veľmi prívetivá cena.

Autor: urbanoutfittersAutor: urbanoutfitters

Článok Poznámkové bloky pre študentov i pracantov bol publikovaný 30. května 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...