Júnová inšpirácia: 6 najnovších obrazov

Tagy:  maľba, dekorácie, doplnky, bývanie, byt, dom, interiér, obývacia izba, spálňa, chodba, jedáleň, farby, motívy

Sponzorované odkazy:

Júnová inšpirácia: 6 najnovších obrazov

Dekorácie sú neoddeliteľnou súčasťou bývania, bez ktorých by interiér nikdy nebol kompletný. Avšak aj tu platia isté pravidlá a trendy, ktorým aj bytové doplnky, samozrejme podliehajú. Ak chcete vaše bývanie trochu oživiť, ozvláštniť, dodať mu šmrnc, bez toho aby ste kupovali nový nábytok, pohovku alebo robili zložité a nákladné rekonštrukcie? Potom sa zamerajte na nové kolekcie obrazov, ktoré sú štýlové, unikátne, veselé, optimistické, romantické a skrátka akékoľvek budete chcieť. Stačí si len vybrať…

Jednoduchá elegancia

Nie každý obraz musí byť nutne na prvý pohľad vidieť a strhávať na seba všetku pozornosť. Pokiaľ máte radšej čisté línie, svetlé farby a interiér v štýle elegancie, stavte na niečo jednoduchšie, čo je prirodzené a príjemné. Tento obraz od Create and barrel sa inšpiruje prírodou a pôsobí neuveriteľne harmonickým dojmom. Je vhodný napríklad do spálne, ktorá by mala byť oázou pokoja. Obraz kúpite za 170 €.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Vtipná hravosť

Preferujete originálne doplnky, ktoré niečo oznamujú a dokážu pobaviť? Potom vás iste ihneď dostane tento kúsok od Urban out Fitters, ktorý je hravosť sama. Na prvý pohľad síce pôsobí trochu detským a infantilným dojmom, ak ho ale umiestnite do retro obývacej izby alebo na chodbu, urobíte dobre!

Autor: uranoutfittersAutor: uranoutfitters

Guľatý variant

Všetky obrazy nemusia byť v klasickom hranatom tvare, ktorý zaberie podstatne viac plochy, než jeho oblá alebo guľatá obdoba. Obraz z dielne Fornazetti veľmi nápadne pripomína dadaistické modely, ktoré si človek buď zamiluje, alebo ich nenávidí pre ich morbídnosť a depresívnosť. Ak na vás čiernobiely obraz s mysterióznou tematikou nevrhá chmáry, kúpte si ho za 140 €.

Autor: barneysAutor: barneys

Miesto, stavba, mesto…

Veľmi populárnymi sa za posledné roky stali obrazy zachytávajúce známe metropoly, ich život a tiež preslávené stavby ako je Eiffelova veža, rímske koloseum, Big Ben a mnoho ďalších zaujímavostí a pamiatok, ktoré berú dych. Tieto druhy obrazov sú vďačné, pretože sú vhodné prakticky do všetkých dnešných interiérov, a to ako do obývacej izby, tak do jedálne alebo pracovne. Konkrétne tento kus kúpite u Nordstrom za 24 €.

Autor: nordstromAutor: nordstrom

Farebná abstrakcia

Abstraktné obrazy sú klasikou, ktorá pravdepodobne nikdy neomrzí, pretože je pomerne neutrálna. Avšak aj tu je potrebné nájsť si TO svoje, čo vám sadne a s čím sa budete cítiť v súlade. Obrazy v štýle japonského modernizmu sú zvyčajne tmavšie a pomerne ponuré, nájdu sa ale aj výraznejšie varianty v pastelových farbách, ktoré dokonale oživia miestnosť. Tento kúsok od autora Parvez Taj kúpite za cenu 122 €.

Autor: 2modernAutor: 2modern

Viac dielov naraz

Čulo k svetu sa už niekoľko sezón po sebe majú tiež viacdielne obrazy, ktoré rozhodne majú niečo do seba. Záleží úplne na vás, aký im dáte tvar, ako ďaleko ich od seba umiestnite a či budú lineárne vedľa seba, alebo zaujmú úplne iný uhol. V tomto prípade si môžete naozaj vyhrať.

Autor: zgalerieAutor: zgalerie

Článok Júnová inšpirácia: 6 najnovších obrazov bol publikovaný 18. června 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...