Luxusné bývanie od Abbyson Living

Tagy:  Abbyson Living, bývanie, byt, dom, doplnky, koža, dizajn, interiér, drevo, kov, sklo

Sponzorované odkazy:

Luxusné bývanie od Abbyson Living

Luxusné bývanie, to je pojem, pod ktorým si každý predstaví niečo úplne odlišné. Niekto preferuje rustikálny nábytok, iný škandinávsky štýl s množstvom bielej farby a dreva. Značka Abbyson Living má ale o luxusnom bývaní svoje vlastné ucelené predstavy. V hlavnej úlohe je predovšetkým koža, masívne drevo, ručná práca a minimalizmus. Kvalita víťazí vždy nad kvantitou a prezdobenosťou. Ak chcete investovať do naozaj prvotriednych kúskov, ktoré vydržia roky a stále budú vyzerať ako práve zakúpené, Abbyson Living je tu pre vás.

Výrazné čelo postele

Spálni by vždy mala vládnuť masívna posteľ, ktorej výber rozhodne nie je jednoduchou záležitosťou. Lôžko musí byť priestranné a pohodlné pre oboch partnerov, dostatočne dlhé a tiež samozrejme dizajnovo vychytané. Výrazné čelo v tomto prípade hrá prím a jasne udáva tón celej miestnosti, ktorý sa bude uberať cestou prírodných farieb a samozrejme kože, ktorá je pre Abbyson Living tak typická. Luxusná posteľ stojí necelých 760 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Nevšedný bytový doplnok

Značka Abbyson Living rozhodne neponúka iba kožené kúsky v hnedých alebo čiernych farbách. V aktuálnom katalógu môžete vidieť napríklad tento vypracovaný stolček v námorníckej modrej, ktorý je posiaty drobnými striebornými cvočkami, ktoré jednak prakticky držia látku a navyše pôsobia originálnym dojmom. Do predsiene, obývacej izby alebo spálne je tento kúsok ako stvorený. Váš môže byť už za 146 €.

Autor: allmodernAutor: allmodern

Jemné a čisté prvky

Ďalším skvostom je táto belostná taburetka z pravej kože, ktorá je symbolom jemnosti a čistoty. Ak je vaša obývacia izba v nežných tónoch, kde prevláda predovšetkým biela farba, rozhodne by ste si tento štýlový a vysoko elegantný kúsok mali obstarať. Využiť ho potom môžete ako stolček alebo stoličku. Cena sa pohybuje okolo 304 €.

Autor: allmodernAutor: allmodern

Rustikálna klasika

Luxusná značka Abbyson Living myslí aj na milovníkov rustikálneho a holandského nábytku, ktorý je akousi nadčasovou klasikou, ktorá asi nikdy nevyjde úplne z módy. Obzvlášť v starších domoch nájde svoje uplatnenie. Toto kreslo je samozrejme vyrobené z pravej kože a vlastné čalúnenie s pamäťovou stopou, vďaka ktorému nebudete chcieť sedieť už nikdy v ničom inom. Kreslo si môžete zaobstarať za 585 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Moderný dizajn a kov

Rustikálny nábytok ide ruka v ruke s masívnym drevom, moderné kúsky si ale skôr rozumejú s kovom a sklom. A presne na túto kombináciu sa značka Abbyson Living v novej kolekcii na jeseň a zimu zamerala. Jednoduché línie, hladká koža, čiernej farby, jemný a kvalitný kov. To všetko sú nesmrteľné prvky, ktoré dodajú obývacej izbe, hale alebo pracovne na exkluzivite. Táto sedacia súprava môže byť vaša už za 418 €.

Autor: allmodernAutor: allmodern

Kožený nábytok

Doteraz ste si nevedeli vôbec predstaviť, ako by asi mohol vyzerať kožený nábytok? Tu sa môžete presvedčiť, že je skvostný, luxusný, jednoduchý a jednoducho úchvatný. Výhodou koženého nábytku je fakt, že je veľmi odolný a ľahko umývateľný. Rozhodne sa teda oplatí investovať. V tomto prípade navyše nebudete musieť siahať ani hlboko do vrecka. Kožená komoda vás bude stáť príjemných 196 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Pracovňa či jedáleň

Či už ide o pracovňu, pracovný kútik so stolom alebo veľkú jedáleň, budete potrebovať pohodlné a štýlové stoličky. Oboje vám opäť ponúka Abbyson Living, a to vo skvostnom koženom prevedení, ktoré v zime zahreje a v lete príjemne chladí. Ak by vám nevyhovovala hnedá farba, na výber je viac variantov. Jedna stolička vás potom bude stáť približne 249 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Článok Luxusné bývanie od Abbyson Living bol publikovaný 8. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...