Exkluzívne postele - akú si vyberiete vy?

Tagy:  bývanie, nábytok, interiér, byt, dom, posteľ, čelo, koža, drevo, čalúnenie

Sponzorované odkazy:

Exkluzívne postele - akú si vyberiete vy?

Posteľ nie je len akýmsi dizajnovým kúskom nábytku, ako je tomu napríklad pri konferenčnom stolíku alebo komode. Vzhľadom k tomu, že v nej trávite až tretinu svojho života a na jej kvalite závisí vaše zdravie a spánok, mala by byť priestranná, pevná a s prvotriednym matracom, vďaka ktorému sa budete každý deň prebúdzať doružova. Vyberte si s exkluzívnych postelí tú najlepšiu a premeňte spálňu v raj snov.

Koža aj v spálni

Táto posteľ možno na prvý pohľad pôsobí veľmi jednoduchým, až studeným dojmom, ktorý by vás o jej kúpe rozhodne nepresvedčil. Čo vás ale možno zaujme, je čelo z pravej kože, ktoré je hypoalergénne, čiže si tento model môže zaobstarať aj astmatik, ktorý inak na posteľ s čalúneným čelom, môže zabudnúť. Posteľ na vás čaká v predajniach Create and Barrel za cenu 1215 €.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Luxus pre jedného

Žijete ešte sami a aj noci trávite skôr so svojím vlastným ja, ako v objatí inej osoby? Potom si doprajte predĺžené lôžko od značky Chesterfield, ktorá je luxusom sama o sebe. Už pohľad na belostný kúsok pôsobí exkluzívne, a to ste ešte nevyskúšali jej odolnosť, jemný materiál a pohodlný pamäťový matrac. Kto by potreboval manželskú posteľ, keď je na svete tento unikátny skvost, ktorý kúpite na Heals za 2964 €.

Autor: healsAutor: heals

Ako na zámku

Ozdobné prvky, veľa lesku a tiež zlata. Presne tak vyzerali interiéry na zámkoch, kde sa princezné a vysoká šľachta povaľovali v luxusných posteliach a nadýchaných vankúšoch. Nová kolekcia od značky Kingside sa zamerala na kovy a ich použitie predovšetkým v spálňach, kde nie sú také typické. Posteľ kúpite za cenu 2546 €.

Autor: healsAutor: heals

Jednoduchosť dreva

A opäť sme pri starej overenej klasike, ktorou je samozrejme drevo a jeho nesmrteľnosť. Ak ste sa doteraz nestotožnili s čalúnením, kožou, kovom a podobnými vymoženosťami posledných rokov, kúpte si jednoduchú drevenú posteľ, ktorá jednoducho nikdy nesklame. A čo vás navyše poteší, je priaznivá cena, ktorá sa u Create and Barrel pohybuje okolo 836 €. Na výber máte z mnohých farebných odtieňov, ktoré budú ladiť práve s vaším interiérom.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Nevšedná novinka

Úplne dych berúcou novinkou, sú exkluzívne postele od Those Moser, ktoré sú úplne dokonale zarovnané so zemou. Značka verí na japonskú myšlienku, že by sa človek nikdy nemal vyvyšovať a preto je ideálne spať, prakticky na zemi. O svoj ​​chrbát alebo zdravie ale nemusíte mať obavu, posteľ je vypodložená pamäťovým matracom a tiež kvalitným drevom, ktorý chrbtu len prospieva. Zariaďte si spálňu v štýle východu a buďte originálne, ako nikto iný.

Autor: thosmoserAutor: thosmoser

Výmena čela

Značka World market prišla na trh s revolučnou a veľmi originálnou novinkou, ktorá sa okamžite stala neprekonateľným hitom na celom svete. Kúzlo spočíva vo vymeniteľných čelách postelí, vďaka ktorým môžete vzhľad spálne pravidelne obmieňať, bez toho aby ste si zakaždým museli kupovať novú posteľ. Budú sa páčiť kvetinové vzory, pruhy alebo drevo? Možné je všetko a záleží len na vás, kedy sa pridáte. Čelo kúpite od 266 €.

Autor: worldmarketAutor: worldmarket

Článok Exkluzívne postele - akú si vyberiete vy? bol publikovaný 13. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...