5 pohodlných stoličiek do pracovne

Tagy:  kancelárske stoličky, nábytok, posedenie, chrbát, zdravie, koža, farby, materiál

Sponzorované odkazy:

5 pohodlných stoličiek do pracovne

Stále viac ľudí dnes podniká alebo jednoducho pracuje na voľnej nohe, k čomu obvykle potrebuje domácu kanceláriu. Tá samozrejme nemusí vyzerať ako väčšina kancelárskych priestorov, ktoré sú studené a neosobné, chýbať by však nemal priestranný stôl poznámkové bloky, nejaký ten šikovný šanón s doskami a predovšetkým komfortná stolička, vďaka ktorej budete pracovať veľa hodín, bez toho aby vás bolel chrbát alebo nohy. Pozrite sa na najnovšie dizajnové kúsky, ktoré spĺňajú všetky kritériá pre home office.

Posedenie v koži

Koža je skvelým materiálom, ktorý je vhodný do každej miestnosti. Jej vlastnosti sú prakticky nenahraditeľné, lebo v zime hreje, v lete chladí a navyše je veľmi pohodlná a svojim vzhľadom naozaj exkluzívna. Prevláda vo vašom byte alebo dome drevo a prírodné materiály? Potom stavte na koženú stoličku v hnedom prevedení. Zakúpiť ju môžete napríklad u Heals od 1136 €.

Autor: healsAutor: heals

Dizajn na prvom mieste

Pre niekoho sú dizajnové kúsky skrátka dôležité, pretože určujú charakter miestnosti. Nová kolekcia štýlových stoličiek od značky Vivero v sebe snúbi všetko, čo by kancelárska stolička v domácnosti, mala mať. Jednak vyzerá úplne skvele a originálne, o tom niet sporu, svojím čalúnením je veľmi pohodlná a pre zdravie bezchybná a do tretice treba podotknúť, že vás vyjde na 206 €, čo je určite príjemné zistenie.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Biela bielučká

Biela farba je síce extrémne nepraktická, v interiéri obzvlášť, ale rozhodne nie je pochýb o tom, že vyzerá skvele. Jej čistota, jemnosť a nevinnosť vás prinúti ku kúpe. Nové kancelárske stoličky od značky Euro style sú navrhnuté tak, aby podporovali držanie tela a tiež jemne masírovali. Kým si budete namáhať mozog a riešiť náročné úlohy, váš chrbát bude odpočívať. Cena stoličky sa pohybuje okolo 304 €.

Autor: blueflyAutor: bluefly

Nič okázalé

Nepotrpíte si na luxusný nábytok za niekoľko tisíc, ktorý obzvlášť v pracovni nikto neocení? Potom investujte do iných častí domu a do svojho „office“ si kúpte jednoduchší variant od Bed Bath and beyond, ktorý spočíva v koženkovej stoličke s príjemným čalúnením. Ak preferujete farebné kombinácie, na výber máte z niekoľkých atraktívnych tónov, pričom skvelou voľbou je táto marhuľová. Stolička vás bude stáť bezmála 70 €.

Autor: bedbathandbeyondAutor: bedbathandbeyond

S pamäťovou stopou

Nemáte práve výstavný chrbát, ktorý by si mohol dovoliť byť neustále namáhaný? Potom zabudnite na dizajnové výstrelky a radšej si zaobstarajte naozaj kvalitnú ortopedickú stoličku, za ktorú vám vaše telo čoskoro poďakuje. Nové stoličky od Cor Living majú pamäťovú stopu, vďaka ktorej sa povrch vymodeluje presne podľa vašej potreby. Väčší luxus si váš chrbát snáď ani nemôže predstaviť, a to už za 140 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Článok 5 pohodlných stoličiek do pracovne bol publikovaný 15. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...