5 tipov na stoličky nielen do jedálne

Tagy:  interiér, bývanie, byt, dom, izba, miestnosť, dizajn, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

5 tipov na stoličky nielen do jedálne

Pokiaľ si potrpíte na módne trendy a milujete nakupovanie, potom svoj šatník iste čas od času obmieňate a zaobstarávate si najnovšie kúsky. Interiér nie je potrebné meniť tak často, avšak po pár rokoch môžete urobiť drobnú inováciu a obstarať si pár kúskov nábytku, doplnky alebo dekorácie, ktoré byt či dom oživia, dodajú mu sviežosť a punc novoty. Neviete, ako svoje bývanie zvelebiť, bez toho aby ste museli robiť rekonštrukciu? Potom sa zamerajte napríklad na štýlové stoličky, ktoré môžu byť jedálni, v obývacej izbe, pracovni alebo napríklad na terase. Vo fantázii sa medze nekladú, a kde nové stoličky umiestnite vy?

Ak chcete svoje obyčajné stoličky, ktoré nikoho neurazia, ale ani nenadchnú, vymeniť za niečo úplne nové a inovatívne, potom stavte na úplnú novinku značky Fornasetti, ktorá prichádza na trh s originálnou kolekciou stoličiek, ktoré vyobrazujú ľudské portréty v trochu inom prevedení. Páči sa vám kukla alebo extravagantný účes? Potom sa pozrite na širokú ponuku e-shopu LANECRAWFORD.COM.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Možno si aj vy spomeniete na niekoľko amerických seriálov z 80. rokov, kde je moderný nábytok vyrobený predovšetkým z plastu. Také kúsky možno dnes považovať za veľmi vydarené retro, ktoré sa opäť vracia do módy. Ak aj vy milujete retro interiér, neváhajte sa pozrieť na ponuku e-shopu OUTTHEREINTERI­ORS.COM, kde napríklad toto štýlové kreslo kúpite za 806 €.

Autor: OUTTHEREINTERIORS.COMAutor: OUTTHEREINTERIORS.COM

Väčšina ľudí si do svojho príbytku kupuje veľmi jednoduché, až obyčajné stoličky, lebo ich výberu nevenuje až takú pozornosť. Jedálenské stoličky však nemusia vyzerať rovnako, ako tie, ktoré má sused, vaša sestra aj jej kamarátka. Naopak kúpte si originálne kúsky, ktoré vám bude každý závidieť. Čo tak vyskúšať pohodlie a jedinečný vzhľad tohto kúsku z e-shopu AHALIFE.COM?

Autor: AHALIFE.COMAutor: AHALIFE.COM

Farby v interiéri sú niečím, čo nikdy nevyjde z módy a čo nikdy nebude out. Pokiaľ si však vymaľujete farebne steny, hrozí tu riziko, že sa vám tento štýl za chvíľu nebude páčiť. Naopak, preto si zaobstarajte farebný nábytok, ktorý bude príjemnou zmenou v svetlom interiéri. Skvelou voľbou sú napríklad tieto stoličky značky Altreforme, ktoré kúpite na e-shope LUISAVIAROMA.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Chcete zostať verní drevu, pretože práve tento materiál zapĺňa väčšinu vášho interiéru a pretože si plastový alebo sklenený nábytok vo svojom dome nedokážete predstaviť? Potom sa pozrite na prekrásnu novú kolekciu značky Established, ktorá je jasným dôkazom toho, že drevo môže mať aj inú podobu. Stoličky kúpite na e-shope LUISAVIAROMA.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok 5 tipov na stoličky nielen do jedálne bol publikovaný 29. května 2015 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...