6 tipov na extravagantné kreslá nielen do obývacej izby

Tagy:  nábytok, bývanie, interiér, dizajn, nakupovanie, farby, štýl, trendy

Sponzorované odkazy:

6 tipov na extravagantné kreslá nielen do obývacej izby

Ak máte väčšiu rodinu, ktorá sa do bytu alebo domu sotva vojde, ťažko si vystačíte s klasickou pohovkou alebo sedacou súpravou. Aby ste obľúbený film mohli sledovať všetci, musíte si skrátka obstarať aspoň jedno kreslo, kde sa usadíte vy alebo hlava rodiny. Prečo si ale kupovať ďalší nudný variant, keď sú tu extravagantné farebné varianty, ktoré interiér oživia okamžite?

Koža z módy asi nikdy nevyjde a obzvlášť nie tá v interiéri. Dizajnéri veľmi dobre vedia, že sa k tomuto populárnemu materiálu ľudia stále vracajú, preto ním obchody zaplavujú po celý rok. Väčšina koženého nábytku je v čiernej, bielej alebo hnedej farbe, nebojte sa vybočiť z týchto zabehnutých koľají a zaobstarajte si zaujímavejší variant, ktorý iste poteší aj hravé deti. Čo hovoríte napríklad na toto kanárikovo žlté kreslo značky Hackney? Všetko môže byť už za 469 €.

Autor: HAUSLONDONAutor: HAUSLONDON

Ľudia sa často boja výrazných farieb a hneď ako príde reč na interiér ich obydlia, sú veľmi konzervatívny. Majú strach, že sa im farebný interiér čoskoro opozerá a prestane ich baviť. Opak je ale pravdou, je vedecky dokázané, že farby v bytoch a domoch povzbudzujú náladu a dodávajú energiu, a to nielen ráno, ale aj večer, kedy jej máte zvyčajne nedostatok. Obstarajte si napríklad toto pohodlné semišové kreslo z kolekcie Hepburn za 456 €.

Autor: CONRANSHOPAutor: CONRANSHOP

V móde sú opäť akési aristokratické prvky, ktoré zaváňajú romantizmom, barokom a tiež obľúbenou secesiou, ktorá sa vo vintage domoch objavuje čím ďalej častejšie. Niet sa čomu čudovať, taký nábytok je totiž veľmi nadčasový a pôsobí naozaj elegantným a exkluzívnym dojmom, po ktorom veľa ľudí, predovšetkým potom žien, jednoducho prahne, Toto jemné kreslo s pozláteným kovom si zaobstaráte na Oka direct za super cenu 695 €.

Autor: OKADIRECTAutor: OKADIRECT

Ďalším secesným kúskom je unikátne kreslo z dielničky dizajnérky Kathy Kuo, ktorá svojimi kolekciami rozhodne vie zaujať a vyvolať rozruch, Obdobné prvky sa už objavovali na dekoráciách ako sú vankúše a deky, teraz sa návrhárka odviazala ešte viac a postavy presunula na jednotlivé kusy nábytku. Tento model vás tak vyjde na 2708 €.

Autor: KATHYKUOHOMEAutor: KATHYKUOHOME

Ak si potrpíte na extravaganciu a futuristické modely, potom si rozhodne musíte zaobstarať tento štýlový kúsok, ktorý pochádza od značky Fiam. Tá sa zameriava na netradičné kúsky, ktoré sú na prvý pohľad jednoduché a pomerne obyčajné, avšak v interiéri zažiaria a vždy sa stanú ústredným prvkom celej miestnosti. Ak vás toto, nemenej komfortné kreslo, zaujalo, môžete si ho zaobstarať na Made in Design už od 333 €.

Autor: MADEINDESIGNAutor: MADEINDESIGN

Ak svet módy a bytového dizajnu aspoň trochu sledujete, potom ste si nemohli nevšimnúť aktuálneho trendu, ktorý zaplavuje ulice a výklady všetkých moderných obchodov. Reč je samozrejme o metalických odtieňoch a odleskoch, ktoré hlásia grandiózny comeback. Ak je vám tento trend blízky a nebojíte sa ho zakomponovať aj do bývania, potom sa pozrite na novú jesennú kolekciu od Saba Amelie, ktorá prichádza napríklad s týmto modelom, a to za 1300 €.

Autor: ALLMODERNAutor: ALLMODERN

Článok 6 tipov na extravagantné kreslá nielen do obývacej izby bol publikovaný 15. října 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...