4 najlepšie čistiace prostriedky do domácnosti

Tagy:  domácnosť, čistiaci prostriedok, upratovanie, okná, sklo, podlaha, steny, vodný kameň, kuchyňa, kúpeľňa

Sponzorované odkazy:

4 najlepšie čistiace prostriedky do domácnosti

Domácnosť by sa vždy mala lesknúť od podlahy až po strop, predovšetkým, ak máte doma deti, ktoré sú náchylné na mikróby a alergie. Niekedy ale môžete s upratovaním trochu bojovať, pretože nie vždy možno špinu a prach účinne odstrániť tak, ako by ste si predstavovali. Našťastie pre vás máme pár tipov na najlepšie čistiace prostriedky, ktoré nestoja stovky eur a pritom vám skvele pomôžu.

Ajax Professional

Tento výrobok sa vyznačuje extrémnou silou, vďaka ktorej sa ľahko a celkom rýchlo zbavíte predovšetkým vodného kameňa, ktorý býva odolný. Prípravok môžete používať v kúpeľni, ale aj v kuchyni, pretože vodný kameň zvyčajne sužuje aj drez. Nastriekajte menšie množstvo Ajaxu na „postihnutú“ plochu, nechajte 20 minút pôsobiť a potom vydrhnite alebo iba zotrite. Miestnosti sa budú lesknúť a po vodnom kameni ani stopy.

Bref Multi

Každý by mal mať v domácnosti základný multi výrobok, ktorý možno použiť na akúkoľvek povrchovú nečistotu. Zamastená kuchynská linka, stopy od psa na podlahe, fixkou pomaľovaný stôl. Na všetky tieto neporiadky a podobné problémy je ideálny Bref Multi, ktorý vďaka jemnej olejovej konzistencii naviaže špinu a vy ju tak, spolu s handričkou alebo prachovkou, ľahko dostanete preč.

Autor: upyernozAutor: upyernoz

Mr. Proper Express 3× Power

Špeciálnym výrobkom, na ktorý väčšina gazdiniek nedá dopustiť, je Mr. Proper Express 3× Power s účinnou silou, ktorá dokáže odmasťovať a povrchy zbavovať vodného kameňa. Ten sa už dávno neobjavuje len vo vani alebo v škárach, ale čím ďalej častejšie v kuchyni, v dreze, ale aj na vonkajších plochách, kde sa môže dostať voda. Kúpte si túto novinku, ktorú dostanete v drogériách alebo v supermarketoch Interspar a zatočte s vodným kameňom počas jednej hodiny.

Clin s rozprašovačom

Zabúdať by ste rozhodne nemali ani a okná, ktoré by sa mali lesknúť prakticky neustále. Zvonku ich umývať denne rozhodne nemôžete, už kvôli počasiu, ale zvnútra ich zotrieť a vyleštiť, možno prakticky kedykoľvek, obzvlášť v prípade, ak máte vodný prípravok. Čo sa skla týka, zabudnite na klasickú vodu a handru alebo noviny, ktoré na umývanie okien často radili babičky. Tu pomôže kvalitný odmasťovací prípravok, ktorým je napríklad Clin na okná a rámy s chytrým rozprašovačom. Ten nielen zotrie mastnotu, vzniknutú klasickými odtlačkami prstov, ale aj všetku špinu.

Článok 4 najlepšie čistiace prostriedky do domácnosti bol publikovaný 20. října 2014 v 07.00 v rubrike Byt a Dom. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...