Baxton štúdio

Tagy:  bývanie, interiér, farby, brixton štúdio, dizajn

Sponzorované odkazy:

Baxton štúdio

Dizajnérskych spoločností je na trhu nepreberné množstvo, a ak sa v tomto odbore príliš neorientujete, pravdepodobne môžete mať naozaj problém si vybrať takú, ktorá bude presne spĺňať všetky vaše kritériá. Ak si zariaďujete príbytok, ktorý už nie je na prechodné obdobie a plánujete v ňom zostarnúť, zabudnite na montovaný nábytok a radšej sa zamerajte na kvalitu, nápaditosť a eleganciu, ktorá je vlastná spoločnosti Baxton štúdio.

Ak plánujete rodinu alebo už viac členov vo svojej domácnosti dokonca máte, rozhodne vám nebude stačiť klasická dvojmiestna pohovka, ako tomu bolo, keď ste bývali len sami s partnerom. Baxton štúdio prichádza s exkluzívnou jesennou kolekciou, ktorej dominujú akostné materiály, svetlé odtiene a čalúnenie, ktoré je ručne opracované, čiže naozaj niečo vydrží. Toto prekrásne kreslo kúpite za 362 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Návrhárska a dizajnérska spoločnosť Baxton štúdio sa vie tiež pekne odviazať, čo jasne dokazuje nová hravá kolekcia stoličiek do jedálne. Tie sú pestrofarebné, s mnohými zaujímavými motívmi, ktoré potešia aj menšie deti. Stolovanie bude razom o poznanie veselšie a príjemnejšie. Stolička vás teraz vyjde na 205 €.

Autor: BLUEFLYAutor: BLUEFLY

V posledných rokoch sú v kurze byty, kde prevláda priestor, vzduch a minimum nábytku je vítané. Zabudnite preto na hŕbu zbytočných skríň alebo komôd a radšej sa zamerajte na pár rafinovaných kúskov, ktoré miestnosti dodajú šmrnc a pritom nebudú nijako na ťarchu. Skvelou voľbou je napríklad táto interaktívna stojaca polica s úložným priestorom, ktorú môžete podľa ľubovôle umiestniť prakticky do akejkoľvek miestnosti. Cena sa pohybuje okolo 55 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Výber postele by ste rozhodne nemali brať na ľahkú váhu, pretože ide o kus nábytku, ktorý ovplyvňuje celý váš život. Ak sa totiž pravidelne zle vyspíte, môžete byť nielen unavení, ale tiež podráždení a prepadať depresiám. Obstarajte si posteľ prvej akosti s luxusným čalúnením od značky Brixton štúdio, ktoré pre vás pripravilo veľa luxusných modelov v mnohých farbách a veľkostiach. Bude sa páčiť béžová, biela, hnedá alebo odvážna červená? Či už sa rozhodnete akokoľvek, za posteľ zaplatíte okolo 836 €, čo je príjemná suma. A ak máte už svoju obľúbenú posteľ, ktorá sa vám ale zdá trochu obyčajná, obstarajte si iba praktické čalúnené čelo, ktoré spálňu premení na nepoznanie. Jeho cena je 87 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Klasické konferenčné stolíky v obývačke sú buď sklenené alebo z dreva pričom majú zvyčajne prírodnú farbu, ktorou síce nič nepokazíte, ale ani nijako neprekvapíte. Čo takto vybočiť zo zabehnutých koľají a staviť na jesenné farby, ktoré sú v interiéroch obzvlášť túto sezónu žiaduce? Kúpte si napríklad tento štýlový trojmiestny stolík, na ktorý si môžete položiť časopis a desiatu, zatiaľ čo si na druhej strane vaše deti kreslia. Konferenčný stolík v tmavo zelenej farbe kúpite za super cenu 120 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Článok Baxton štúdio bol publikovaný 28. října 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...