Domov vo Vintagu štýle - páči sa vám?

Tagy:  vintage nábytok, vintage doplnky, bývanie, história, masívne drevo, kov, nábytok

Sponzorované odkazy:

Domov vo Vintagu štýle - páči sa vám?

Trendy v oblasti bývania sú dnes také rozdielne, že sa prakticky nemôžete trafiť „vedľa“ a byť absolútne out. Retro, škandinávsky štýl, veľa plastu alebo kovu, rustikálny nábytok a veľa ďalšieho. To všetko sú prvky, s ktorými rozhodne zabodujete. Chcete, aby vaše bývanie bolo originálne a nevšedné? Potom sa rozhodne zamerajte na vintage kúsky, ktoré sú nadčasové a majú svoje osobitné čaro.

V každej kuchyni je potrebné mať dostatok miesta na riad a spotrebiče, ktorých s rastúcou rodinou pribúda. Máte pocit, že sa do svojej existujúcej kuchyne už nezmestíte a vaša kuchynská linka je málo priestranná? Potom si zaobstarajte túto praktickú starožitnú komodu, ktorá má multifunkčné využitie. Slúžiť môže ako príborník, ale tiež ako úschovňa pre utierky, obrusy, riad hrnce alebo napríklad kastróly. Zaobstarať si ju môžete od Layla Grace za 912 €.

Autor: LAYLAGRAYCEAutor: LAYLAGRAYCE

Aj obstaranie maličkosti, akou je kreslo alebo stolička, môžete interiér dokonale oživiť a dodať mu svieži nádych. Čo hovoríte napríklad na historicky poňatú romantickú stoličku od Pure Home, ktorá je vďaka čalúneniu neuveriteľne pohodlná a navyše slúži ako skvelý bytový doplnok. Umiestniť ju môžete do obývacej izby, predsiene alebo napríklad do pracovného kúta, kde sa bude dobre vynímať. Cena stoličky sa pohybuje okolo 380 €.

Autor: PUREHOMEAutor: PUREHOME

Keď už vintage štýl, tak so všetkým. Ak sa nebojíte starších originálnych kúskov, ktoré bývanie úplne zmenia a dajú mu svoje osobitné čaro, obstarajte si túto štýlovú komodu od značky Puji, ktorá je expertom na vintage nábytok a doplnky v rovnakom štýle. Komoda je vhodná do predsiene, kde ju môžete využiť aj ako praktickú skrinku na topánky. Jej cena sa pohybuje okolo 494 €.

Autor: PUJIAutor: PUJI

Máte radi vintage štýl, ale vo svojom dome alebo byte sa bojíte jeho osobitného a príliš zastaraného prevedenia? Potom sa zamerajte na jeho modernejší variant a kúpte si vintage jedálenskú sadu, ktorá je doplnená o príjemné kovové prvky, ktoré celkový štýl odľahčujú. Výhodou je tiež fakt, že nábytok je o poznanie lacnejší. Tento stôl s jedálenskými stoličkami si zaobstaráte na Overstock za 290 €, čo je skvelá ponuka.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Vintage nábytok a doplnky sa vyznačujú predovšetkým tým, že pôsobia zastaraným dojmom, a to nielen vďaka tvaru a použitiu obvykle masívneho dreva, ale tiež kvôli narušenému laku a štruktúre, ktorá je zámerne akosi „ošumelá“. Nemusíte však mať strach, že by podobné kusy nábytku boli nekvalitné, práve naopak vyznačujú sa použitím veľmi kvalitných materiálov. Napríklad táto štýlová komoda alebo príborník v modrom prevedení je z masívneho dreva, vyrobená ručne. Jej cena je na Lamp plus 555 €.

Autor: LAMPSPLUSAutor: LAMPSPLUS

Článok Domov vo Vintagu štýle - páči sa vám? bol publikovaný 20. listopadu 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...