4 novinky do kuchyne, ktoré určite oceníte

Tagy:  novinky do kuchyne, varenie, pečenie, stolovanie, bývanie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

4 novinky do kuchyne, ktoré určite oceníte

Na vzhľad a celkový štýl kuchyne si väčšina žien dosť potrpí a často práve do tejto miestnosti investuje veľa času aj financií. Nie je sa potom čomu čudovať, že kuchynskú linku zdobia nevyhnutnosti, ktorých by sa muži dávno zbavili. Okrem typických lapačov prachu ale existujú aj praktické dekorácie alebo kuchynskí pomocníci, ktorí nielen uľahčia prácu, ale aj skvele vyzerajú. Pozrite sa na aktuálne kuchynské trendy a urobte si radosť s kúpou nejakej chytrej novinky.

Dóza nielen na cukrovinky

Vianoce sú za rohom a spolu s nimi prichádza aj túžba vyzdobiť byt alebo dom podľa Vianočných motívov. Takéto dekorácie však nebývajú príliš lacné a než sa nazdáte, miniete stovky eur za zbytočnosti, čo vám domov budú zdobiť sotva pár týždňov. Nebolo by preto lepšie investovať skôr do praktických kúskov, ktoré si užijete po celý rok? Obstarajte si napríklad tieto sklenené dózy s Vianočnou zlatou mašľou, do ktorých môžete uskladniť cukrovinky a zvyšok roka potom sušienky, múku, cukor alebo napríklad cestoviny. Cena jednej dózy je v Barneys 33 €.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Toasty s láskou

Už dávno platí príslovie, že jeme aj očami, čo je svätá pravda. Ak vám niekto vynikajúce jedlo naservíruje nepríliš vábnym spôsobom, pravdepodobne si veľmi nepochutíte a rovnako je tomu aj naopak. Obstarajte si pre vaše stolovanie a prípravu raňajok chytré formičky a vykrajovátka na toasty, vďaka ktorým svojim najbližším pripravíte chutné a interaktívne raňajky a ešte im decentne vyznáte lásku. Tento nápad určite ocenia ako deti, tak váš partner. Cena jednej sady je v Asos 6 €. Obdobné formičky zaobstaráte tiež v predajniach Tescoma, a to za 8 €.

Autor: ASOSAutor: ASOS

Misa na ovocie trochu inak

Misa na ovocie by mala byť súčasťou každej kuchyne, a to predovšetkým preto, že skvele vyzerá a vitamíny máte stále na dosah. Väčšina ovocných misiek je sklenených a často tiež ide o akési dedičstvo po babičkách alebo dokonca po príbuzných. Nepotrpíte si na starožitný riad a skôr preferujete niečo moderné a maximálne praktické? Potom si zaobstarajte túto novinku od značky Sagaform, ktorá prichádza na zimný trh s kolekciou kovových misiek. Tie sú nielen štýlové, ale tiež nerozbitné, čo ocenia predovšetkým rodiny s menšími deťmi. Misu môžete zakúpiť v internetovom obchode Finnish design shop za 20 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Raňajky alebo desiata za pár minút

Aj keď vás varenie a príprava dobrôt pre vašich príbuzných a priateľov možno veľmi baví, nie vždy máte čas sa s „kuchárčením“ zaoberať príliš dlho. Čo robiť v prípade, ak sa k vám chystá na návštevu nečakaný hosť alebo potrebujete pre svoje deti pripraviť rýchlu, ale chutnú desiatu? Kúpte si túto interaktívnu sadu na muffiny, ktorá vám ich upečie za niekoľko minút. Do nádobiek vlejete špeciálne cesto zo sypkej zmesi, vrchnák zatvoríte a potom už len čakáte na hotový dezert. Nikto nebude predpokladať, že ste na prípravu dobroty takto vyzreli. A cena? Skvelých 21 €, a to jedine na stránkach The Hut.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Článok 4 novinky do kuchyne, ktoré určite oceníte bol publikovaný 2. prosince 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...