Originálny riad na zákusky - maškrťte štýlovo

Tagy:  riad, riad na dezerty, múčniky, vianoce, zima, sviatky, stolovanie, rodina

Sponzorované odkazy:

Originálny riad na zákusky - maškrťte štýlovo

Každý si rád čas od času pochutí na niečom sladkom a veľa ľudí si bez dobrôt z cukru a s množstvom čokolády, život nedokáže ani predstaviť. Obzvlášť slovenské rodiny si na múčniky potrpia a nie sú ani lenivé, ich príprave venovať niekoľko hodín. Tiež si radi doprajete kus torty alebo Vianočných zákuskov, ktoré v tomto období na stole jednoducho nemôžu chýbať. Potom si zaobstarajte štýlový riad na dezerty, vďaka ktorému bude podávanie pečených pochúťok o poznanie luxusnejšie.

Pre večeru s priateľmi

Milujete dlhé večery s množstvom jedla a dobrého pitia, v spoločnosti vašich najbližších priateľov alebo rodiny? Potom zabudnite na zastarané kusy tanierov a reklamných mištičiek a urobte s hromadných večerí kulinársky a gurmánsky zážitok. Myslite vždy na to, že jete aj očami, preto jedlo musí nielen skvele chutiť, ale aj vyzerať. Táto súprava dezertných mištičiek a kanapiek na jednohubky poslúži skvele na menší sorbet, pana cottu, či talianske tiramissu. Cena štvordielnej sady vás u značky House of raser vyjde na 34 €, pričom môžete voliť aj matné sklo.

Autor: HOUSEOFFRASERAutor: HOUSEOFFRASER

Na sladkosti pre deti

Aj deťom urobíte nesmiernu radosť, ak ich neodbijete obyčajnou táckou alebo plastovým tanierikom a namiesto toho im naservírujete krásnu mištičku s ich obľúbenou dobrotou. Motívy motýlikov dozaista potešia malé dievčatá aj chlapcov a na detskej párty budete za tú najlepšiu hostiteľku. Cena súpravy so štyrmi miskami stojí u značky Macys 28 €.

Autor: MACYSAutor: MACYS

Pre sviatočnú udalosť

V každej rodine nastanú chvíle, ktoré je potrebné náležite osláviť. Či už sa jedná o narodeniny, promócie alebo napríklad pripomienku výročia. Ak chcete vzácne životné okamihy oslavovať veľkolepo, nesmie vám chýbať kvalitný porcelánový riad, na ktorom je možné podávať všetky chody, od vynikajúcich predjedál, až po tie najlahodnejšie dezerty, pripravené s láskou. Súpravu 10tich dezertných tanierikov od Bluefly kúpite za 56 €.

Autor: BLUEFLYAutor: BLUEFLY

Pre spestrenie nálady

Každý domáci múčnik by mal byť relaxáciou, na ktorú sa tešíte po dlhom pracovnom dni či náročných aktivitách, ktoré musíte ako rodič zvládať. Pozdvihnite maškrtenie na vyšší level a doprajte si dobroty z veselých dezertných tanierov, na ktoré je radosť pozerať. Ich vtipný dizajn slúži aj ako skvelá dekorácia, neschovávajte ich preto v kuchynskej linke a radšej ich vystavte. Súpravu štyroch tanierov zaobstaráte u Fitz and Floyd za super cenu 15 €.

Autor: FITZANDFLOYDAutor: FITZANDFLOYD

Pre zimné obdobie

Zima je v plnom prúde a už aj vás iste zastihli prvé nepríjemné mrazíky. Vzhľadom k tomu, že zimné obdobie bude ešte chvíľu trvať, urobte si drobnú radosť spolu s vtipnými dezertnými tanierikmi s Vianočnými a zasneženými motívmi. Riad s obrázkom snehuliaka, soba alebo napríklad sánok urobí radosť vám i celej rodine. Zákusok hneď bude o poznanie chutnejší. Cena jedného taniera je u značky Pier1 7 €.

Autor: PIER1Autor: PIER1

Článok Originálny riad na zákusky - maškrťte štýlovo bol publikovaný 4. prosince 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...