5 štýlových i praktických noviniek, ktoré oživia každú spálňu

Tagy:  bývanie, byt, dom, odpočinok, relaxácia, nábytok, nakupovanie, dizajn, interiér

Sponzorované odkazy:

5 štýlových i praktických noviniek, ktoré oživia každú spálňu

Spálňa je samozrejme miestnosťou, ktorá by v žiadnom byte či dome nemala chýbať. V tejto izbe nielen spíte, relaxujete a trávite noci s partnerom, ale predovšetkým sa tu musíte cítiť príjemne a komfortne za každých okolností. Či už ste v úplnom poriadku, máte bolesti brucha alebo chrípku, spálňa je jednoducho oázou pokoja a pohody po celý rok. Chceli by ste tú svoju nejako oživiť či doplniť o praktické vymoženosti alebo štýlové dizajnové kúsky? Potom sa nechajte inšpirovať januárovými objavmi a nakupujte pre radosť z krásneho bývania.

Tiež vás pohľad na prekrásny mesiac tak upokojuje? Potom sa nemusíte noc čo noc zložito nakláňať z okna, ale bohato vám postačí si kúsok nočnej oblohy priniesť aj do svojho domova. Kúpte si tieto originálne hodiny s mesačnou tematikou, ktoré sú až hypnoticky pokojné a navyše ukazujú presný čas. Hodiny sa dokonale hodia k tlmeným farbám v interiéri, ktorý skvele oživia. Zaobstarať si ich môžete na e-shope MODCLOTH, a to už za 37 €.

Autor: MODCLOTHAutor: MODCLOTH

Už dávno si túžite do svojej pokojnej spálne zaobstarať nejaký obraz či fotografiu, ktorá by bola neutrálna a v prípade zmeny interiéru sa vždy niekam hodila? Potom stavte na jednoduchosť a inšpirujte sa módnym trendom v podobe fotografií veľkomiest. Tie sú v posledných rokoch ozajstným hitom a výhodou je, že sú neuveriteľne nadčasové. Zaobstarať si ich môžete prakticky kdekoľvek. Tento obraz ála fotografiu New Yorku obstaráte na e-shope THEHUT za 19 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Žiadna spálňa sa nemôže zaobísť bez budíka, ktorý by vás vždy spoľahlivo zobudil. Ak ste si navykli prebúdzať sa na zvonenie telefónu, okamžite s týmto zlým zlozvykom prestaňte, lebo v noci by mala všetka elektronika spať rovnako tak, ako práve vy. Namiesto toho investujte do kvalitného a navyše veľmi trendového budíka, ktorý je presný na sekundy a navyše dokáže budiť aj pomocou veľmi milej hudby. Tento, z pravého dreva, si zaobstaráte na e-shope WOLFANDBADGER za skvelých 19 €.

Autor: WOLFANDBADGERAutor: WOLFANDBADGER

Že vankúšikom ešte zďaleka neodzvonilo, ba naopak, tie dekoratívne sa opäť vracajú do módy a vyzdobiť s nimi môžete prakticky celý byt, nielen spomínanú a tak očakávanú spálňu. Ak si chcete zaobstarať nové okrasné vankúšiky, ktoré budú ruka v ruke s modernými trendmi, potom sa nechajte inšpirovať retrom 21. storočia a zaobstarajte si tieto, ktoré majú módnu potlač kohútie stopy. Tá je neuveriteľne nadčasová, preto budú vankúše moderné zajtra, za 5 rokov, ale aj za desiatky rokov. Vankúšiky opäť zaobstaráte na e-shope WOLFANDBADGER a jeden kus vás vyjde na 70 €.

Autor: WOLFANDBADGERAutor: WOLFANDBADGER

Nie každý má to šťastie, aby vlastnil veľký byt a ak máte väčšiu spálňu a ostatné izby, potom možno trpíte malou kúpeľňou, ktorá sotva pojme vaňu, nieto ešte práčku a kôš na bielizeň. Kam ale umiestniť špinavé oblečenie, ktoré potrebujete vyprať? Obstarajte si reprezentatívny variant koša na bielizeň a vyriešte celú, zdanlivo zamotanú situáciu, jednoducho a s gráciou. Napríklad tento prútený kôš vás na e-shope CRATEANDBARREL vyjde len 72 € a vyzerá úplne skvele.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Článok 5 štýlových i praktických noviniek, ktoré oživia každú spálňu bol publikovaný 26. ledna 2015 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...