Jarné novinky zo sveta nábytku

Tagy:  interiér, dizajn, štýl, byt, dom, miestnosť, izba, trendy, jar

Sponzorované odkazy:

Jarné novinky zo sveta nábytku

Jar je v plnom prúde a spolu s ňou aj veľa krásnych a impozantných jarných noviniek nielen z oblasti módy, ale tiež architektúry a bytového dizajnu. Aj keď trendy v interiéroch nepodliehajú tak často ročnému obdobiu a celkovým zmenám, napriek tomu sa nájde opäť niekoľko kúskov, ktoré vám svojou originalitou a nápaditosťou vyrazia dych a určite ich budete chcieť mať aj vo vašom byte alebo dome. Pozrite sa na jarné novinky zo sveta nábytku a kúpte si do svojej útulnej domácnosti celkom nové kúsky, ktoré vám bude každý závidieť.

Privítajte retro

Už nejaký ten rok sú v kurze opäť retro kúsky, ktoré sa vyznačujú jednoduchými geometrickými obrazcami a základnými farbami ako je čierna, biela, červená, žltá alebo modrá. Retro kúsky sa môžu objavovať aj vo veľmi moderných interiéroch, kde sa stanú hlavným prvkom miestnosti a izbu príjemne oživia. Vzhľadom k faktu, že ide práve o modely čerpajúce z minulosti, budú moderné aj za niekoľko rokov. Investovať do retro kúskov sa teda nesporne oplatí. Čo hovoríte napríklad na tento originálny stolík značky Uttermost, ktorý je svojím lesklým povrchom luxusný a prevedením netradičný. Cena stolíka je na e-shope NORDSTROM.COM 386 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Masív trochu inak

Masívne drevo vždy bolo moderné a určite si svoje miesto na výslní nájde aj za niekoľko desiatok rokov. Kým plast, sklo alebo kov sa časom okukajú a znehodnotia, drevo je stále v kurze a vďaka jeho kvalite sa jedná o naozaj výhodnú a premyslenú investíciu. Ak vás však neláka klasická prírodná farba, ktorá nie je ničím nápaditá ani ojedinelá, nechajte sa inšpirovať novou jarnou kolekciou značky Wood end table, ktorá prichádza s radom farebného masívneho nábytku inšpirovaný rustikálnym štýlom a folklórom. Tento stôl je dokonale vhodný do chalupy, ale tiež do ultra moderného interiéru, ktorý chcete ozvláštniť. Cena stola je na e-shope NOVICA.COM 210 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Kreslo ako podľa pravítka

Ak máte väčšiu obývaciu izbu, potom by ste rozhodne mali investovať do priestrannejšej sedacej súpravy. Pohodlie je základ a kde inde sa môžete cítiť maximálne komfortne, uvoľnene a oddýchnuto, ako práve v obývacej izbe. Základom leňošenia je potom samozrejme pohodlné kreslo. To by malo ladiť so sedacou súpravou a samozrejme s celkovým vzhľadom miestnosti a štýlom bývania. Zároveň sa však môže jednať o zaujímavý interiérový prvok. Vyberte si originálne fialové kreslo značky Lina Moon, ktoré je futuristicky riešené, minimalistické a geometricky úplne dokonale navrhnuté. Cena kresla je na e-shope LOVETHESIGN.COM skvelých 239 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Všetok komfort pri posteli

Tiež máte niekedy dni, kedy by ste najradšej zostali v posteli a nemuseli vôbec nič robiť? Potom sa nezaobídete bez praktických pomocníkov, ktorí vám od rána do večera budú servírovať jedlo, pitie, čítanie a inú zábavu. Kúpte si vymakaný nočný stolík od značky Cocoa Shimmer, ktorý zoženiete na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM už za senzačných 61 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.CAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.C

Článok Jarné novinky zo sveta nábytku bol publikovaný 19. dubna 2016 v 06.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...