4 štýlové novinky do domácnosti

Tagy:  novinky, bývanie, byt, dom, interiér, miestnosť, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

4 štýlové novinky do domácnosti

Aj vaša domácnosť doslova volá po zmene a vy už nejakú tú dobu zvažujete, že zainvestujete do obnovy interiéru? Potom buď môžete urobiť radikálnu zmenu a nakúpiť nový nábytok alebo sa dokonca pustiť do dlhej a nákladnej rekonštrukcie alebo si iba zaobstarajte pár nových doplnkov a dekorácií, ktoré interiér a dokonca exteriér osviežia, dodajú mu štýl a pritom nebudete musieť minúť stovky eur za niečo, čo vás za chvíľu zase omrzí.

Riad nikdy neomrzí

Kuchynský riad je nevyhnutnosťou každej kuchyne a pri stolovaní vám jednoducho nemôže chýbať. Riadu preto nie je nikdy dosť a pretože čas od času tanier alebo pohárik rozbijete, nemusíte si obstaranie noviniek rozhodne nijako vyčítať. A kde si ideálne kúsky do vašej kuchyne zaobstarať? Pozrite sa na e-shop NORDSTROM.COM, kde si vyberiete súpravy na každý deň, ale aj kúsky pre sviatočné udalosti ako je Štedrý deň alebo najrôznejšie oslavy.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

A čo na stenu?

Čo by u vás doma nesporne nemalo chýbať, sú nástenné obrazy, fotografie a najrôznejšie aplikácie na stenu. Tie vyzerajú jednoducho výborne a navyše majú jednu skvelú funkciu. Vďaka nim pôsobí bývanie vždy útulne a akýkoľvek priestor dokonale zabývane. Obrazy sú v miestnostiach dosť výrazné a ak máte pocit, že vaša obývacia izba potrebuje trochu osviežiť, potom je skvelou voľbou práve obstaranie si nového obrazu, ktorý rozžiari celú miestnosť a bude pôsobiť senzačne. Pozrite sa na e-shop NOVICA.COM, kde si iste vyberiete ten správny kúsok.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Zase to retro

V posledných rokoch sú neuveriteľne v kurze retro kúsky a treba podotknúť, že sú čím ďalej modernejšie. Retro vybavenie sa objavuje už aj v ultra moderných interiéroch, kde pôsobí príjemným dojmom a práve vďaka retro kúskom je potom bývanie zaujímavejšie a má svoj typický charakter. K retro kúskom patria napríklad aj plechové stoličky v nevýrazných farbách, ktoré môžete umiestniť do jedálne, ale tiež do predsiene alebo do rohu obývačky, kde poslúžia ako odkladací stolík. Retro nábytok si zaobstaráte na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM za super ceny.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Drevo neomrzí

Ak doma rozhodne niečo neomrzí, potom je to nesporne drevo a všetko, čo z neho vôbec existuje. Stávkou na istotu je samozrejme drevený nábytok, ale vedľa neho tiež drevené dekorácie a najrôznejšie kúsky, ktoré sú vhodné do moderných interiérov, ale tiež do chalupy a k vidieckemu štýlu. Pozrite sa na e-shop BLOOMINGDALES.COM, kde na vás teraz čaká mnoho zaujímavých drevených kreácií.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Článok 4 štýlové novinky do domácnosti bol publikovaný 29. května 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...