4 tipy na štýlové bytové textílie

Tagy:  bytové textílie, byt, dom, bývanie, priestor, interiér, design

Sponzorované odkazy:

4 tipy na štýlové bytové textílie

Vo svojom bývaní by ste sa vždy mali cítiť úplne dokonale, a to ako po stránke praktickej, tak komfortnej. Aj ten najviac moderný byt či ohromný dom bude úplne zbytočný, ak si ho neprispôsobíte k obrazu svojmu. Je úplne na vás, či preferujete jednoduchý a čistý škandinávsky štýl, zapáčilo sa vám farebné retro alebo sa držíte starej dobrej klasiky v podobe dreva. Čo však každé obydlie potrebuje, sú drobné dekorácie a doplnky, ktoré ho robia útulným a príjemným. Ak neviete, do čoho investovať, nechajte sa inšpirovať bytovými textíliami, ktoré nie sú nijako finančne nákladné a navyše vyzerajú úplne skvele.

Každý týždeň iný vzhľad

Tiež patríte k tým jedincom, ktorým sa vzhľad ich bytu čoskoro opozerá a zatúžite po niečom úplne novom? Potom je vám zrejme jasné, že neustále zmeny interiéru sú nielen časovo, ale predovšetkým finančne veľmi náročné. Prečo by ste si ale nutne zhotovovali úplne nový nábytok či maľovali steny, keď zmeny môžu byť drobné a napriek tomu výrazné? K tomu, aby ste mali pocit, že ste opäť v novom a obklopuje vás aktuálny dizajn, kúpte si výmenné povlaky na vankúšiky, ktoré môžete meniť podľa nálady, chuti alebo obľube. Na e-shope WOLFANDBADGER si zaobstaráte tie najmodernejšie kúsky od boho štýlu, cez jednoduché motívy až po trblietky alebo metalické odtiene, ktoré sú najnovším trendom. Cena jednej obliečky na dekoratívny vankúš sa pohybuje okolo 71 €.

Autor: WOLFANDBADGERAutor: WOLFANDBADGER

Chcete na stenu či na podlahu?

Ohromným hitom tohto roku sú, predovšetkým v zahraničí, pletené deky, slúžiace čisto ako bytová dekorácia. Textílie sú tkané zo špeciálnych materiálov, ktoré vydržia dlho jemné a udržia sýte farby aj po niekoľkých vypraniach. Také kúsky potom môžete umiestniť buď klasicky na podlahu, namiesto koberca, alebo novo tiež na stenu, kde môžu slúžiť ako štýlový doplnok. Výhodou textílie je fakt, že ju môžete ľahko vymeniť za novú alebo kamkoľvek premiestniť. Nebojte sa výrazných farieb a nevšedných motívov a kúpte si napríklad túto novinku od značky Mara Hoffman, ktorú kúpite na e-shope Shopbop za skvelých 67 €, a to hneď v niekoľkých farebných variáciách.

Autor: SHOPBOPAutor: SHOPBOP

Textílie miesto skla a plastu

Kto hovorí, že sa textílie musia objavovať iba vo svojich klasických podobách, ako sú obliečky na vankúše, deky alebo prestieradlá? Aktuálnym trendom sú výrobky z textílií, ktoré nahrádzajú ťažké materiály v podobe skla či napríklad plastu. Že si neviete predstaviť, ako by takýto kúsok mohol vyzerať? Potom sa pozrite na novinky e-shopu ROYALALBERT, kde nájdete nespočetné množstvo štýlových obrázkov na fotografie alebo obrázky detí, ktoré sú vyrobené práve z látky. Rámčeky dostať v romantických kvetinových motívoch, ale aj v jednoduchej bielej alebo luxusnej zlatej, ktorá dekorácii dodáva punc luxusu. Extrémne ľahučké a trendy rámčeky kúpite už od 18 € za kus.

Autor: ROYALALBERTAutor: ROYALALBERT

Pohodlné posedenie

Zabudnúť samozrejme nesmieme ani na dekorácie väčšieho rozmeru, ktoré možno svojou praktickosťou a využitím priradiť skôr k nábytku. Reč je napríklad o moderných a veľmi populárnych fatboyoch, ktoré doslova vládnu svetu. Sedacie vaky z textílie môžete ľubovoľne umiestniť do ktorejkoľvek izby, kde si radi posedíte a oddýchnete po náročnom dni. Sedacie vaky si zaobstaráte napríklad na e-shope FINNISHDESIGNSHOP, a to už od 144 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Článok 4 tipy na štýlové bytové textílie bol publikovaný 19. února 2015 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...