6 netradičných pohoviek, ktoré majú svoje čaro

Tagy:  sedacia súprava, sedačka, interiér, byt, dom, bývanie, dizajn, nakupovanie, nábytok

Sponzorované odkazy:

6 netradičných pohoviek, ktoré majú svoje čaro

V každom, hoci najmenšom byte, by sa mala objaviť aspoň menšia pohovka, ktorá uvíta akúkoľvek návštevu alebo vám umožní si oddýchnuť po namáhavom dni a užiť si relaxáciu s obľúbenou knihou alebo pri sledovaní napínavého filmu. Väčšina domácností sa vo výbere sedacej súpravy, kresiel alebo leňošiek drží pri zemi a radšej vyberá striedmejšie varianty, ktoré neurazia, ale tiež nenadchnú. Už máte dosť nevýrazných sivých, béžových a nič nehovoriacich hnedých odtieňov? Potom sa pozrite na 6 pohoviek, ktoré by vás vo vašom interiéri rozhodne nenudili.

V prípade, že ste boli doteraz ohľadom farieb v byte či dome opatrnejší, potom nastal okamih pre zmenu. Nemusíte nutne maľovať a meniť podlahové krytiny, čo by bolo náročné ako finančne, tak predovšetkým časovo, bohato vám totiž postačí zaobstarať si štýlovú pohovku, ktorá sa stane hlavným prvkom celej miestnosti. Pohovka s čalúnením v trendy horčicovom odtieni si skvele rozumie s bielou, ale aj s prírodnými materiálmi ako je drevo či kameň. Takýto model váš nudný interiér iste uvíta. Pohovku môžete zakúpiť na e-shope FINNISHDESIGNSHOP za 1 591 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Túžite vo svojom príbytku po niečom naozaj exkluzívnom a nadčasovom, čo bude moderné dnes, ale aj za desať rokov? Potom je jednoznačnou odpoveďou pravá koža. Tá je vhodná prakticky do každej miestnosti a treba podotknúť, že sa jej kvalite žiadny iný materiál nevyrovná. Sedacie súpravy čelia dennodenne opotrebovaniu, preto voľte také povrchy, ktoré majú istú životnosť. Pohovka z novej kolekcie od CRATEANDBARREL je v trendovom odtieni a navyše z lesklej kože, ktorá je vrcholom luxusu. Pohovku si zaobstaráte na rovnomennom e-shope za 3 525 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

V posledných rokoch je opäť veľmi žiaduci takzvaný námornícky štýl, ktorý sa dokonale hodí pre domy, kde prevláda drevo a svetlé odtiene. Takýto interiér navodzuje komfortnú a uvoľnenú atmosféru plážového domu, ktorý nepozná stres ani nervozitu. Ak sa v takomto bývaní vidíte, kúpte si túto pruhovanú pohovku, ktorá do obývačky tohto rázu dokonale zapadne. Zaobstarať si ju môžete na e-shope OUTTHEREINTERIORS za 1 015 €.

Autor: OUTTHEREINTERIORSAutor: OUTTHEREINTERIORS

Chýbajú vo vašom byte alebo dome výraznejšie farby a vy máte tak trochu pocit, ako by interiér trpel depresiou? Potom do svojho príbytku prineste optimizmus a veselie a kúpte si túto štýlovú pohovku v bohémskom štýle, ktorá je nielen trendy, ale tiež veľmi pohodlná. Ružová farba osvieži mdlé tóny a vzhľadom na blížiacu sa jar, budete mať hneď lepšiu náladu. Pohovku si zaobstaráte na e-shope ONEKINGSLANE za 608 €.

Autor: ONEKINGSLANEAutor: ONEKINGSLANE

Hitom posledného roka boli metalické odlesky, ktoré sa hojne vyskytovali nielen vo výkladoch módnych butikov a obchodných domov, ale aj v dizajnových obchodoch. Medené lampy, zlaté taniere, strieborné podnosy a mnoho ďalšieho. To všetko sa v byte môže objaviť a ak máte radi metalické odtiene vo veľkom, zaobstarajte si túto zaujímavú semišovú pohovku, ktorá spĺňa všetky kritériá tohto trendu. Zaobstarať si ju môžete na e-shope SWEETPEAANDWILLOW za 1 411 €.

Autor: SWEETPEAANDWILLOWAutor: SWEETPEAANDWILLOW

Ak si budete kupovať novú sedaciu súpravu, rozhodne nezabudnite aj na malé taburetky pod nohy, ktoré uľavia boľavým končatinám a v iných prípadoch poslúžia skvele ako stolička alebo odkladacia plocha. Ak nechcete zháňať pohovku a zvlášť aj taburetky, ktoré by k nej pasovali, zaobstarajte si tento variant, ktorý je skvelým riešením dva v jednom. Komplet si môžete zakúpiť na e-shope ONEKINGSLANE za 1 189 €.

Autor: ONEKINGSLANEAutor: ONEKINGSLANE

Článok 6 netradičných pohoviek, ktoré majú svoje čaro bol publikovaný 6. března 2015 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...