5 tipov na vychytávky pre dokonalé raňajky

Tagy:  riad, varenie, pečenie, kuchyňa, stolovanie, jedlo

Sponzorované odkazy:

5 tipov na vychytávky pre dokonalé raňajky

Raňajky by mali byť vždy základom každého dňa, a to nielen preto, že dokážu dokonale naštartovať metabolizmus a dodať potrebnú energiu, ale tiež preto, že počas nich môžete tráviť, ako rodina, spoločné chvíle, rozprávať sa a tešiť sa zo spoločne strávených chvíľ. Ak si radi urobíte na poriadne raňajky dostatok času, milujete prípravu vaflí, lievancov alebo miešaných vajíčok a cereálie s mliekom nie sú nič pre vás ani vašu rodinu, pozrite sa na kuchynské novinky, vďaka ktorým pripravíte chutné a skvelo vyzerajúce raňajky každý deň.

Veľmi obľúbenou raňajkovanou pochúťkou sú toasty, ktorými neurazíte prakticky nikoho a nikdy. Tento druh pečiva je vďačným variantom, ktorý pomerne rýchlo a ľahko pripravíte v podobe slaného aj sladkého variantu. Ak si chcete s toastami na raňajky alebo aj na olovrant trochu pohrať, kúpte si túto štýlovú a vtipnú novinku z ASOS, vďaka ktorej budú toasty plné lásky a prekvapení. Doplnok kúpite na rovnomennom e-shope za 5 €.

Autor: ASOSAutor: ASOS

Prebudiť sa v skorých ranných hodinách a navyše po náročnej noci, nemusí byť vždy jednoduché a už vôbec nie príjemné. Ak musíte svoj deň začínať šálkou kávy alebo silného čierneho čaju, potom si kúpte charakteristický a vtipný hrnček, vďaka ktorému sa ráno aspoň úprimne zasmejete. Skvelou voľbou sú napríklad nové šálky z kolekcie Alex Clark, v ktorých sa iste nájdu aj deti alebo teenageri. Jeden hrnček vás na e-shope THE HUT bude stáť 8 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Ak aspoň cez víkendy, raňajkujete vo veľkom štýle, kedy váš stôl pripomína skôr švédske stoly známe hlavne z dovoleniek, potom vám iste nesmie chýbať kopa drobného riadu na najrôznejšie nátierky, džemy, cereálie, musli, maslo a podobne. Pre takéto účely si ideálne zadovážte sadu praktických mištičiek, z ktorých sa jedlo ľahko dáva späť a ktoré navyše vyzerajú veľmi dobre. Skvelou voľbou je napríklad kolekcia tyrkysových misiek z jarnej kolekcie od CRATEANDBARREL, ktorú kúpite na rovnomennom e-shope za 15 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Počas raňajok sa samozrejme nezaobídete bez tanierov, vďaka ktorým je stolovanie a predovšetkým samotné jedlo príjemnejšie a praktickejšie. Radšej ako by mal každý člen rodiny odlišný druh riadu, kúpte pre celú rodinu trendy sadu, ktorá je navyše v tvare srdca. Každý tanier je inej farby, hoci je z totožnej kolekcie. Na svoje si tak príde každý a deti budú mať radosť, že si môžu vybrať farbu, ktorá je im najbližšia. Sadu tanierov, nielen na raňajky, si zaobstaráte na e-shope MODCLOTH za super cenu 45 €, a to za 6 kusov.

Autor: MODCLOTHAutor: MODCLOTH

Nemôže vám pri raňajkách chýbať niečo sladké, čím naštartujete svoj dlhý deň a čo vám dodá dostatok energie? potom zabudnite na kupované bábovky a šišky a radšej si sladkosť pripravte sami doma, pretože jedine tak vám bude naozaj chutiť. Kúpte si menšie Cupcake Maker, ktorý vám, behom niekoľkých minút, vyrobí vynikajúce domáce muffiny, na ktorých si pochutí celá rodina. Kúpite ho na e-shope THE HUT už za skvelých 25 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Článok 5 tipov na vychytávky pre dokonalé raňajky bol publikovaný 26. března 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...