5 tipov, ako si spríjemniť raňajky

Tagy:  kuchyňa, jedlo, pokrmy, spotrebiče, jedáleň, varenie, pečenie, suroviny, riad

Sponzorované odkazy:

5 tipov, ako si spríjemniť raňajky

Raňajky sú nesporne základ dňa a ak ste si tohto faktu vedomí, vážite si svojho zdravia a na poriadne raňajky si vždy urobíte čas a chuť, potom iste oceníte nové tipy a triky, ako si raňajky každý deň vylepšiť a spríjemniť. Raňajkovať by ste mali v pokoji, vo svojej kuchyni alebo jedálni a ideálne vedľa svojich najbližších, s ktorými príjemne a úplne ideálne zahájite svoj deň. Vychutnávajte si raňajky každý deň a sledujte nové vychytávky, vďaka ktorým bude stolovanie jednoduchšie a komfortnejšie.

Vychytávka pre menšiu kuchyňu

Nie každý sa môže pochváliť priestrannou kuchyňou ako z katalógu a ak ani vy neplytváte priestorom a naopak musíte strážiť doslova každý centimeter a mnohokrát sa veľmi obmedzovať, zaobstarajte si také kuchynské vychytávky, ktoré vám ušetria veľa priestoru a navyše uľahčia prácu s prípravou raňajok. Milujete klasickú čiernu kávu a tiež si nedokážete predstaviť raňajky bez toastu? Potom vám nesmie chýbať tento prístroj pripravujúci kávu a toasty zároveň. Chutné a jednoduché raňajky budú na svete počas niekoľko minút. Cena domáceho spotrebiča je na e-shope BELK.COM 56 €.

Autor: BELK.COMAutor: BELK.COM

Jete očami

Ani počas raňajok by ste nemali zabudnúť na skutočnosť, že jete očami, a to za každých okolností. Raňajky sú pre mnoho ľudí chaotické a rýchle, avšak ak si hodíte dva párky na papierovú tácku, nebudete mať zo štartu dňa práve dobrý pocit. Pre raňajky si preto z e-shopu BELK.COM obstarajte štýlový a vtipný riad, ktorý vám pripomenie, ako veľmi sú raňajky dôležité a výnimočné. Cena tanierov je na e-shope 27 € za sadu.

Autor: BELK.COMAutor: BELK.COM

Raňajky kráľov

Každý preferuje na raňajky niečo iné a nie všetci majú rovnaké chute. Niekto musí začať svoj deň sladkým zákuskom, ovsenou kašou alebo ovocím a bielym jogurtom, iní preferujú pečivo, vajíčka, šunku či syr a zeleninu. Ak milujete väčšie raňajky a potrpíte si na sendviče, potom vám nesmie chýbať tento unikátny prístroj, vďaka ktorému si pripravíte chutný sendvič priebehu niekoľkých minút, bez toho aby ste sa museli namáhať pri sporáku. Do vychytaného prístroja vložte potrebné suroviny, rozklepnite vajcia, pridajte toast alebo žemľu a len čakajte, až sa všetko pekne zapečie. Spotrebič zoženiete na e-shope JCPENNEY.COM za príjemných 49 €.

Autor: JCPENNEY.COMAutor: JCPENNEY.COM

Vajíčka vo veľkom štýle

Máte radi luxusné vybavenie a rovnako tak luxusné raňajky? Potom vám iste na stole nesmú chýbať vajíčka na mäkko alebo omeleta so syrom a cibuľkou. Na vajíčka si zaobstarajte striebornú sadu, vďaka ktorej si budete pripadať, že každý deň raňajkujete na zámku, nie vo vašej vlastnej kuchyni. Cena výbavy je na e-shope TROUVA.COM 37 €.

Autor: TROUVA.COMAutor: TROUVA.COM

Vafle alebo omeletu?

Vaše deti by chceli každé ráno raňajkovať sladké vafle s džemom, čokoládou alebo cukrom a ovocím, ale partner vyžaduje vaječnú omeletu? Netrápte sa prípravou raňajok desiatky minút a radšej pripravte všetko naraz v tomto unikátnom prístroji, ktorý v jednej chvíli upečie chutné vafle a rovnako tak sviežu omeletu. Cena spotrebiča je na e-shope FRONTGATE.COM 116 €.

Autor: FRONTGATE.COMAutor: FRONTGATE.COM

Článok 5 tipov, ako si spríjemniť raňajky bol publikovaný 12. července 2016 v 12.00 v rubrike Byt a Dom. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...