Pripravte si obľúbené jedlá vďaka kvalitným pomocníkom

Tagy:  byt, dom, varenie, pokrmy, raňajky, večera, prístroje, variče, vyprážanie, pečenie, riad, spotrebiče

Sponzorované odkazy:

Pripravte si obľúbené jedlá vďaka kvalitným pomocníkom

Každá rodina má rada iné pokrmy a sú dokonca také, ktoré si odovzdávajú recepty z generácie na generáciu a tým si tak vytvárajú svoje vlastné tradície a nenapodobiteľné pokrmy. Napriek tomu sú však jedlá, ktoré sú rovnaké a populárne naprieč všetkými svetovými kontinentmi, a to bez ohľadu na to, v akej krajine vznikli. Vyprážané hranolky, toasty, omelety a mnoho ďalších pochutín sa v rodinách objavuje na jedálenskom stole každý deň. Kúpte si kvalitných pomocníkov, ktorí vám prípravu týchto dobrôt značne uľahčia a spríjemnia.

Večera v jednom hrnci

V jednom hrnci často pripravíte mnoho chutných večerí. Zvyčajne sa však jedná o zmesi mäsa a zeleniny, cestoviny, guláš a jednoducho také pochúťky, ktoré zmiešate do jedného pokrmu. Pokiaľ ale chcete uvariť mäso, k nemu zeleninu, zemiaky alebo hranolčeky, zvyčajne zaberiete spotrebičmi celú kuchyňu. Alebo si môžete zaobstarať revolučný hrniec na prípravu mnohých pokrmov, vďaka ktorému sa spečú masové gule, ugriluje zelenina a pripravia zdravšie zemiakové hranolčeky v rovnakom čase. Ušetríte tak veľa času ako s prípravou, tak s umývaním riadu. Cena tohto multifunkčného variča je na e-shope THEHUT.COM 111 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Kvalitné fritovanie

Vyprážané jedlá sú síce nezdravé, ale pre mnoho rodín absolútne nepostrádateľné. Okrem faktu, že ich môžete mať na raňajky, obed aj večeru, skvele sa hodia na záhradné párty alebo na oslavu a ich príprava nezaberie toľko času. Pokiaľ si potrpíte na vyprážané hranolky, kalamáre, ale tiež na sladké šišky, americké donuty alebo ryžové guľky, potom si zaobstarajte tento praktický digitálny fritovač, ktorý pripraví všetko za chvíľu, jedlo bude chutné, dozlatista osmažené, a to na tuku, ktorý sa nikdy neprepáli. Cena fritovača je na e-shope CRATEANDBARR 185 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Raňajky raz, dva, tri

Raňajky sú základ dňa a nikto by ich nemal vynechávať. Ak nemáte ráno dostatok času a radšej si pospíte, nemusíte pri raňajkách tráviť dlhé hodiny a dokonca vám ich príprava môže zabrať sotva pár krátkych minút, počas ktorých si zatiaľ vyčistíte zuby alebo oblečiete a možno stihnete oboje. V tomto prístroji si počas jedného kroku pripravíte prekvapkávanú kávu, chrumkavé toasty a dokonca vajcia. Chutné a zdravé raňajky sú hotové a už ich stačí len naservírovať a zjesť. Cena prístroja je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM 55 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Čerstvé pečivo každé ráno

Nedáte na raňajky dopustiť na čerstvé pečivo a vlastne si bez neho svoje ráno nedokážete ani predstaviť? Potom máte dve možnosti. Buď sa každý deň vyberiete do neďalekej pekárne, čo vám zaberie veľa času a tiež úsilia alebo si rozpečiete či upečiete čerstvý chlieb v menšej rúre spolu s prípravou kávy alebo čaju. Celý proces je veľmi jednoduchý, rýchly a zabránite tak zdĺhavému zahrievaniu veľkej rúry. Tento pomocník sa navyše dokonale hodí aj do menších bytov, kde nie je rúra alebo pre ňu nie je miesto. Cena prístroja je na e-shope TARGET.COM 28 €.

Autor: TARGET.COMAutor: TARGET.COM

Článok Pripravte si obľúbené jedlá vďaka kvalitným pomocníkom bol publikovaný 19. srpna 2016 v 05.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...