Ornamenty v spálni alebo 5 tipov na štýlové obliečky

Tagy:  nábytok, posteľná bielizeň, vzory, motívy, ornamenty, farby, jar kolekcia

Sponzorované odkazy:

Ornamenty v spálni alebo 5 tipov na štýlové obliečky

Spálňa je miestom, kde väčšina ľudí trávi naozaj pramálo času. Ak ste cez deň v zamestnaní, večer sa venujete rodine a cez víkendy chcete podnikať niečo, čím by ste zabavili nielen seba, ale aj vaše ratolesti, je úplne prirodzené, že je spálňa tým posledným miestom, kde sa zdržujete. Avšak aj spálňa by mala byť moderne vybavená, obzvlášť v prípade, keď si potrpíte na trendy a chcete to doma mať pekné. Tento rok sa do módy opäť vracia hippies a typické pestrofarebné ornamenty, ktoré miestnosť osviežia, dodajú jej energiu a v spálni poslúžia ako skvelý doplnok. Kúpte si trendy posteľnú bielizeň s ornamentmi a zmeňte svoju spálňu za pár eur.

Pre spálňu by samozrejme mala byť úplne typická romantika, lebo ľudia v spálni nielen spia, ale tiež sa venujú svojej polovičke. Ornamenty na posteľnej bielizni tak nemusia byť nutne krikľavé, extrémne výrazné a farebné. Pozrite sa napríklad na novú kolekciu značky MODCLOTH, ktorá prichádza s radom jemných prvkov, ktoré sa do spálne úplne dokonale hodia. Tieto obliečky si zaobstaráte priamo na e-shope MODCLOTH.COM za 141 €.

Autor: MODCLOTH.COMAutor: MODCLOTH.COM

K snívaniu a spánku neodmysliteľne patrí tiež nočná obloha, hviezdy a tmavo modrá farba, ktorá sa v interiéroch a najmä v spálňach objavuje veľmi často. Zatiaľ čo svetlo modrá farba je veľmi studená v spálni by tak nemala byť, tmavo modré odtiene upokojujú a pre spánok sú úplne skvelou voľbou. Obstarajte si napríklad túto posteľnú bielizeň v tmavo modrej farbe s prvkami nočnej oblohy. Zaobstarať si ju môžete na e-shope URBANOUTFITTERS.COM za 78 €.

Autor: URBANOUTFITTERS.COMAutor: URBANOUTFITTERS.COM

Máte pocit, že je vaša spálňa tak nejako obyčajná, príliš svetlá a chýba jej tá pravá jarná energia, ktorá by vás donútila ráno okamžite vstať a nezdržiavať sa povaľovaním? Potom vám nezostane nič iné, len si zaobstarať novú posteľnú bielizeň s farebnými sviežimi ornamentmi, ktoré všetko urobia za vás. Nakúpte napríklad na e-shope MACYS.COM, kde vás táto posteľná bielizeň v krásnych farbách vyjde iba na 44 €.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Milujete svetlé farby, jemné odtiene a nenápadné tóny, ktoré k sebe dokonale ladia? Potom vás iste veľmi poteší nová kolekcia posteľnej bielizne so vzormi od značky Legend 4-PC, ktorá prichádza s nevšednými farebnými kombináciami, ktoré nadchnú každého a ktoré idú ruka v ruke s jarnými trendmi pastelových farieb. Túto príjemnú a modernú posteľnú bielizeň si obstaráte opäť na e-shope MACYS.COM za 44 €.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Tohtoročnú sezónu sú tiež opäť v kurze orientálne motívy, ktoré sa v predošlých rokoch tak nejako vytratili zo scény. Ak je vaša spálňa zariadená skôr v drevenom štýle či dokonca v rustikálnom alebo ratanovom nábytku, rozhodne si zaobstarajte orientálnu vzorovanú posteľnú bielizeň, ktorá je hrejivá a na jar, svojím vzhľadom, úplne ideálna. Zaobstarať si ju môžete na e-shope LAMPSPLUS.COM za 92 €.

Autor: LAMPSPLUS.COMAutor: LAMPSPLUS.COM

Článok Ornamenty v spálni alebo 5 tipov na štýlové obliečky bol publikovaný 5. května 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...