Chcete pohostiť návštevu? Vieme, ako na to!

Tagy:  kuchyňa, varenie, pečenie, servírovanie, návšteva, rodina priatelia, pohostenie, jedlo, pitie

Sponzorované odkazy:

Chcete pohostiť návštevu? Vieme, ako na to!

Každý človek, ktorý je aspoň trochu spoločensky založený a ktorý nechce všetok svoj čas tráviť len v rodinnom kruhu alebo prác, sa potrebuje čas od času odreagovať s priateľmi. Nie zakaždým máte náladu a chuť vyraziť do klubu alebo do reštaurácie a ak navyše pozvete svojich známych k oslave narodenín alebo menín, musíte, chtiac-nechtiac, pripraviť nejaké pohostenie. Dochádzajú vám nápady, ako svojich priateľov prekvapiť a zároveň potešiť? Potom sa pozrite na najrôznejšie štýlové vychytávky, ktoré vám servis uľahčia.

Na žiadnej oslave by rozhodne nemala chýbať torta alebo zákusky a ak sa u vás len tak zastavia kamarátky na kus reči, rozhodne by ste ich tiež mali pohostiť niečím sladkým. Nemáte práve upečenú tortu? Potom si vezmite túto praktickú servírovaciu súpravu a podávajte čerstvé ovocie, muffiny, sušienky, prípadne čokoládové pralinky alebo sladkosti, ktoré máte ešte od Vianoc. Všetky dobroty na táckach budú vyzerať skvostne a vy si iste šplhnete. Servírovaciu zostavu kúpite na e-shope OCCA-HOME.COM za 46 €.

Autor: OCCA-HOME.COMAutor: OCCA-HOME.COM

Počas večera stráveného s priateľmi alebo rodinou sa sluší a patrí nielen popíjať dobré pitie, ale aj jesť alebo aspoň k večeru čosi „zobať“. Na stole by preto nemali chýbať drobnosti ako sú oriešky, čipsy, slané tyčinky, olivy a mnoho ďalšieho, čo príde na chuť a po čom siahne úplne každý. Obstarajte si napríklad túto praktickú sadu malých mištičiek, ktoré pojmú všetky zmieňované dobroty. Zaobstarať si ju môžete na e-shope COGGLES.COM za 20 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Hneď ako príde jar a vonku sa oteplí, ľudia automaticky začnú premýšľať aktívnejšie a zatiaľ čo v zime najradšej sedeli pri rozpálenom krbe a čítali si detektívku, na jar a v lete chcú grilovať a posedávať na terase. Pozvite svojich najmilších priateľov k sebe domov a pripravte im osviežujúci jarný drink, ktorý sa najlepšie podáva v špeciálnych pohároch s vrchnákom a slamkou. Tie udržia drink chladný a navyše sú praktické a dobre vyzerajú. Sadu 4 pohárov kúpite na e-shope NORDSTROM.COM za 45 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Dochádzajú vám nápady, čím pohostiť svojich priateľov alebo rodinu a rozhodne nemáte v pláne variť alebo piecť nič zložité? Okrem sušienok, rýchlych jednohubiek a tiež orieškov a chipsov sa zamerajte na kvalitné francúzske a holandské syry, ktoré jednoducho musia chutiť úplne každému. Aby ste ich nemuseli porciovať alebo podávať na obyčajnom sklenenom tanieri, zaobstarajte si túto tradičnú doštičku s príslušenstvom, vďaka ktorej syry jednoducho naporciujete a vaše stolovanie bude mať trochu úroveň. Drevenú sadu kúpite na e-shope NORDSTROM.COM za 42 €.

Autor. NORDSTROMAutor. NORDSTROM

Článok Chcete pohostiť návštevu? Vieme, ako na to! bol publikovaný 6. května 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...