Trendy mačacie obliečky pre deti malé i dospievajúce

Tagy:  bývanie, interiér, domácnosť, doplnky, nábytok, dekorácie, nakupovanie, deti

Sponzorované odkazy:

Trendy mačacie obliečky pre deti malé i dospievajúce

Ak je tomu už nejaký ten piatok, čo ste sa rozhodli založiť si rodinu a rozmnožiť sa o ďalšieho člena, potom iste viete, ako dokážu byť deti náročné. Z počiatku si vystačia s hračkami a stavebnicami, potom objavia módny svet a než sa nazdáte, chcú mať izbičku minimálne tak krásnu, ako je zvyšok vášho domu. Vám potom nezostane, než sa ich prianiam podriadiť a obstarať im také kúsky, ktoré ich detskú dušu uspokoja. Ak chcete svojim ratolestiam urobiť radosť a opäť ich izbu zvelebiť, potom im kúpte trendy obliečky, ktoré potešia tých najmenších, ale aj deti dospievajúce. A že neviete, kde ich zohnať? Nechajte sa inšpirovať a nakupujte na e-shopoch ešte dnes.

Čo deti rozhodne milujú, sú všetky možné postavičky z rozprávok a animovaných filmov a najradšej majú tie, ktoré sa objavujú v ich obľúbených reláciách. Keď sú deti malé, zaobstarávate im všetko, kde je krtko, medvedík Pú a mnohých ďalších, hneď ako však trochu vyrastú, musíte myslieť aj na fakt, že sledujú iné rozprávky a preferujú iné postavičky. Ak nie ste si istí, čo svojmu pokladu zaobstarať, zamerajte sa na animované zvieratká, s ktorými vedľa nikdy nešliapnete. Chlapcov aj dievčatá iste potešia napríklad tieto obliečky, ktoré môžete zohnať v dievčenskom ružovom a fialovom prevedení, pre chlapcov potom bude najlepšou voľbou sivá, modrá alebo zelená. Obliečky zoženiete na e-shope WAYFAIR.COM už za 108 €.

Autor: WAYFAIR.COMAutor: WAYFAIR.COM

V posledných rokoch sa do módy opäť dostávajú animované japonské filmy a rozprávky, ktoré sú od tých európskych a amerických úplne odlišné. Typické manga postavičky majú veľké oči, ktoré pôsobia neuveriteľne roztomilým dojmom. A asi práve preto ich deti tak milujú. Ak aj tie vaše ratolesti sledujú japonské rozprávky, kúpte im obliečky s týmito vtipnými farebnými motívmi, ktoré sú do detskej izbičky veľmi vhodné. Tieto obliečky môžete zakúpiť na e-shope AMAZON.COM za 92 €.

Autor: AMAZON.COMAutor: AMAZON.COM

Ak máte doma len menšie deti, iste im urobíte radosť prakticky akýmikoľvek farebnými obliečkami, ktoré sú veselé a potešia, avšak väčšie deti, predovšetkým potom teenageri, majú úplne iné priania a túžby, preto v ich prípade na farebnú posteľnú bielizeň, ktorá pôsobí detským dojmom, radšej ihneď zabudnite. A na čo sa v prípade dospievajúcich adolescentov teda ideálne zamerať? Rozhodne nič nepokazíte čiernobielou kombináciou, ktorá skvele ladí s drevom, ale aj s čistým bielym nábytkom. Čiernobiele obliečky môžete zakúpiť na e-shope MODCLOTH.COM za 72 €.

Autor: MODCLOTH.COMAutor: MODCLOTH.COM

Ďalšou dobrou voľbou sú tiež kombinácie prírodných farieb spolu s farbami nenápadnými, ktoré splynú s celkovým interiérom a v miestnosti tak nebudú pôsobiť ako, ľudovo povedané, päsť na oko. Tieto mačacie obliečky kúpite na e-shope KOHLS.COM za 144 €.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Článok Trendy mačacie obliečky pre deti malé i dospievajúce bol publikovaný 5. června 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...