5 noviniek, ktoré oživia každý interiér

Tagy:  bývanie, interiér, domácnosť, doplnky, nábytok, dekorácie, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

5 noviniek, ktoré oživia každý interiér

Každý človek dostane čas od času pocit, že jeho bývanie už nie je tak pôsobivé a moderné ako v predošlých rokoch. Rovnako tak, ako je pominuteľná móda, menia sa aj trendy v oblasti bývania. Nie síce takou rýchlosťou, ale isté zmeny môžete pozorovať. Už vás vaša obývacia izba nudí? Jedáleň je akosi bez nápadu, kuchyni chýba fantázia a spálňa pôsobí neuveriteľne studeným dojmom? Potom si kúpte týchto pár štýlových noviniek, ktoré bytu dodajú sviežosť a punc novoty, po ktorej tak prahne.

Zalievajte s farbami

Ak vlastníte rastlinky, ktoré vám do bytu prinesú trochu toho svetla a života, potom by vám tiež nemalo chýbať isté vybavenie, ako sú krásne kvetináče a samozrejme prostriedky na polievanie týchto kvitnúcich ozdôb. Zabudnite na nevzhľadné pet fľaše a zaobstarajte si radšej štýlovú farebnú kanvičku, ktorá je veselá a do bytu veľmi vhodná. Tento kúsok kúpite na e-shope ZULILY.COM za krásnych 10 €.

Autor: ZULILY.COMAutor: ZULILY.COM

Späť do minulosti

Retro štýl je späť nielen v oblasti bytového dizajnu, ale aj módy. Na módnych prehliadkach môžete opäť vidieť áčkové sukne a veľké bodky, na výstavách architektúry a dizajnu zase červené chladničky, old school rádia alebo plechový nábytok, ktorý v 60. rokoch zaznamenal neuveriteľný rozmach. Ak aj vás láka minulosť a retro módy sa nebojíte, stavte na novú kolekciu značky ALLMODERN.COM, kde na vás napríklad táto stolička čaká za senzačných 76 €.

Autor: ALLMODERN.COMAutor: ALLMODERN.COM

Nebojte sa výrazného nábytku

Čo sa týka kúpy nábytku, väčšina ľudí je neuveriteľne opatrná. Než aby si zadovážili niečo, čo ich uchváti na prvý pohľad, radšej siahnu po bielej klasike, alebo po prírodnom dreve, ktoré rozhodne nikdy neurazí, ale ani nenadchne. Čo hovoríte ale na zaujímavejší variant, a to v podobe farebného nábytku, ktorý vôbec nemusí byť súčasťou iba detských izieb. Napríklad táto komoda sa môže skvele vynímať v obývacej izbe alebo v predsieni, kde vynikne. Kúpiť si ju môžete na e-shope ONEKINGSLANE.COM za 595 €.

Autor: ONEKINGSLANE.COMAutor: ONEKINGSLANE.COM

Svieťte štýlovo

Žiadne bývanie sa samozrejme nezaobíde bez osvetlenia. Klasický luster je záležitosťou každej miestnosti, v niektorých izbách potom možno nájsť tiež lampy stojace, stolné alebo svetlá bodové. Čo by ste ale povedali na tento štýlový kúsok, ktorý môžete postaviť prakticky kamkoľvek a stále bude príjemne svietiť a zároveň pôsobiť ako netradičná bytová dekorácia. Kvetinu zaobstaráte na e-shope DOTANDBO.COM už za 10 €.

Autor: DOTANBO.COMAutor: DOTANBO.COM

Moderné úložne

Tiež sa vám čas od času stane, že potrebujete uskladniť niektoré veci, ale pritom ich chcete mať stále vo svojej blízkosti a prakticky po ruke? Potom zabudnite na preplnené zásuvky alebo dokonca igelitové tašky a radšej si zaobstarajte praktické a veľmi moderné úložné boxy, do ktorých sa zmestia osobné veci, oblečenie, pracovné pomôcky a mnoho ďalšieho. Kúpiť si ich môžete na e-shope LANECRAWFORD.COM už od 10 € za kus.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Článok 5 noviniek, ktoré oživia každý interiér bol publikovaný 3. července 2015 v 08.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...