5 júlových noviniek do bytu

Tagy:  doplnky, nakupovanie, trendy, obchody, e-shop, dizajn, bývanie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

5 júlových noviniek do bytu

Opäť u vás nastalo obdobie, keď vás vaše, hoci veľmi krásne a štýlové bývanie, tak trochu nudí? V takom prípade by ste mali zvážiť jeho drobnú obnovu a ak sa necítite priamo na rekonštrukciu alebo nemáte v pláne utrácať ťažko zarobené peniaze za celkom novú sedaciu súpravu alebo dokonca za vybavenie jedálne, nechajte sa inšpirovať novinkami pre mesiac júl a obstarajte vášmu obydliu aspoň pár trendy kúskov, ktoré budú nevšedné, nápadité a sami osebe úplne geniálne…

Sladké trochu inak

Milujete sladkosti a obklopujete sa nimi prakticky denne? Potom veľmi dobre viete, ako sú návykové, ale tiež ako dokážu zdvihnúť náladu. Ak chcete byť neustále plní energie a optimizmu, zaobstarajte si tento vtipný a už od pohľadu neodolateľne sladký vankúšik vo forme donuty, ktorý budete mať neuveriteľnú chuť ochutnať. Okrem toho ako úžasne vyzerá je tiež maximálne pohodlný, preto ho v spálni alebo obývacej izbe naozaj uvítate. Vankúš si môžete kúpiť na e-shope NORDSTROM.COM už za 23 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Radosť z každej kávy

Keď máte zlý deň, často premýšľate, ako si zdvihnúť náladu. Ak sa budete obklopovať peknými predmetmi, ľahko sa budete cítiť o poznanie lepšie. Skvelým tipom je napríklad tento trendy hrnček v bielom prevedení, ktorý je navyše ozvláštnený o štýlový motív čipky, ktorý je hitom tohtoročnej jari a leta. Z tohto hrnčeka vám ranná káva alebo popoludňajší čaj bude rozhodne chutiť o poznanie viac. Cena hrnčeka je na e-shope BLOOMINGDALES.COM 14 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Návrat do prvej republiky

V posledných rokoch je tiež neuveriteľne moderné retro, a to vo všetkých možných prevedeniach. Zatiaľ čo pár rokov späť boli v kurze predovšetkým 60. a 80. roky, kedy nesmeli chýbať plastové stoličky, červená farba, bodky a kvety, dnes je in všetko, čo je z dôb minulých, vrátane renesancie, empíru či napríklad prvej republiky. Ak sa s retro štýlom stotožňujete a nebojíte sa ho vhodne zakomponovať do moderného bytu, kúpte si tieto nástenné hodiny, ktoré vás na e-shope BLOOMINGDALES.COM vyjdú na 71 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Koža ako nestarnúca klasika

Keď sa povie koža, väčšina ľudí si predstaví luxusný nábytok, ktorý si rozhodne nemôže dovoliť každý. Pravdou je, že kožená sedacia súprava stojí niekoľko tisíc eur a pokiaľ je kombinovaná s masívnym drevom, rozhodne si priplatíte. Vy si ale môžete kúpiť napríklad len jeden atraktívny kúsok, ktorý bude natoľko výrazný, že obyčajnú a nič nehovoriacu pohovku z Ikea ľahko prebije. Toto trendy modré kreslo kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 564 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Tik tak

Žiadny byt alebo dom sa nezaobíde bez nástenných hodín, ktoré sú veľmi praktické, ale tiež slúžia ako dokonalý bytový doplnok. Namiesto toho, aby ste si zaobstarali jednoduchý variant, ktorý nie je ničím zaujímavý, obstarajte si tento trendy drevený kúsok od značky World Friendly World, ktorý je vhodný do obývacej izby, jedálne alebo napríklad predsiene. Hodiny zoženiete na e-shope NORDSTROM.COM, a to už za skvelých 86 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Článok 5 júlových noviniek do bytu bol publikovaný 16. července 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...