Coffee to go alebo kúpte si štýlový hrnček na kávu so sebou

Tagy:  hrnček, cestovný hrnček, káva, nápoj, čaj, doplnok

Sponzorované odkazy:

Coffee to go alebo kúpte si štýlový hrnček na kávu so sebou

Milujete horúce nápoje ako je káva, kakao alebo napríklad mätový čaj, ale ráno obvykle nestíhate príliš dlho stolovať a vychutnávať si raňajky so všetkým? Potom sa jednak ochudobňujete o relaxáciu a naštartovanie dňa energickými raňajkami, ale tiež o veľa dobrôt. Keď sa naskytnú dni, kedy jednoducho nestíhate a radšej si preto zabalíte jedlo so sebou a rovnako tak pitie, bude sa vám určite hodiť hrnček na kávu alebo iný nápoj, ktorý môžete mať stále pri sebe. Coffee to go sa stal tiež akousi módnou záležitosťou, preto si kúpte štýlový kúsok, ktorý vás bude charakterizovať alebo skvele padne k vášmu šatníku a doplnkom.

Pripadáte si občas tak trochu nemotorne a rozhodne si ráno a vlastne kedykoľvek počas dňa nemôžete dovoliť riskovať, že sa polejete nápojom, ktorý z oblečenia už nikdy nevyperiete? Potom si zaobstarajte štýlový hrnček so slamkou, z ktorého je usrkávanie kávy alebo limonády jednoduché a zábavné. Ak zvolíte model s vtipným nápisom a veselými farbami, určite sa stanete stredom pozornosti. Tento hrnček kúpite na e-shope NORDSTROM.COM za 16 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Tohtoročnú jarnú a letnú sezónu sú maximálne v kurze metalické odlesky a preto je moderné všetko, čo je len trochu strieborné, zlaté, medené alebo flitrované. Ak sa vám táto móda pozdáva a nezdráhate sa ju presadzovať, potom vám iste do oka padol tento výrazný hrnček v striebornom prevedení, ktorý je vhodný na všetky druhy horúcich aj studených nápojov. Kúpiť ho môžete opäť na e-shope NORDSTROM.COM, a to za 28 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Zabudnúť by sme rozhodne nemali ani na deti, ktorých sa týkajú nielen módne trendy, ale predovšetkým pitný režim. Niektoré ratolesti majú s pravidelným prijímaním tekutín problém, preto je potrebné ich riadne motivovať, aby ich pitie začalo baviť. Motivátorom nemusí byť vždy sladké pitie alebo nezdravá Coca cola, ale napríklad trendy veselý hrnček. Čo hovoríte napríklad na tento ružový kúsok s motívom prasiatka, ktorý je skvelou voľbou ako pre malé dievčatká, aj pre chlapcov. Kúpiť ho môžete na e-shope SMITHSOFLOUGHTON­.COM za 7 €.

Autor: SMITHSOFLOUGHTON.COMAutor: SMITHSOFLOUGHTON.COM

Aj niečo tak obyčajné a jednoduché, ako je práve hrnček na nápoj, môže niekomu z vášho blízkeho okolia urobiť neuveriteľnú radosť. Je vaša kamarátka v poslednej dobe stále smutná? Pripadá vám váš partner podráždený, kolegyne zachmúrené a mamička stále naštvaná? Potom im doprajte trochu kvalitnej kávy a venujte im tento lahodný mok spolu s vlastným hrnčekom. Kúpiť ho môžete na e-shope DOTANDBO.COM za 13 €.

Autor: DOTANDBO.COMAutor: DOTANDBO.COM

Nie každému vyhovuje nosiť stále pri sebe neforemný a kĺzavý hrnček, ktorý má hladký povrch. Keď budete mať plné ruky, ťažko ho uchopíte na správnom mieste. Preto je tu ďalší štýlový a navyše naozaj praktický variant hrnčeka, ktorý je vyrobený z ľahkého plastu, vyzerajúceho ako pravé sklo. Hrnček je navyše vybavený o skrutkovací uzáver a ucho, vďaka ktorému ho ľahko udržíte. Kúpite ho na e-shope TARGET.COM za skvelých 13 €.

Autor: TARGET.COMAutor: TARGET.COM

Článok Coffee to go alebo kúpte si štýlový hrnček na kávu so sebou bol publikovaný 3. srpna 2015 v 11.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...