5 tipov na koberce do celého interiéru

Tagy:  koberce, behúň, interiér, bývanie, byt, dom, podlaha, farby, vzory

Sponzorované odkazy:

5 tipov na koberce do celého interiéru

Je tomu už nejakých pár rokov, čo sa k obľube dostali plávajúce podlahy, drevené podlahy, bambus, kachličky a mnoho ďalších podlahových krytín, ktoré smelo vystriedali klasické koberce. Tie sa v bytoch objavovali predovšetkým v časoch komunizmu, keď nebola prakticky iná možnosť. Na koberce veľa ľudí zanevrelo, lebo sú toho názoru, že prenášajú roztoče, mnoho baktérií a prakticky sa nedajú vyčistiť, čo sa o podlahách povedať nedá. Avšak menšie koberčeky majú stále svoje čaro a miestnosti dokážu dať úplne iný vzhľad. Pozrite sa na koberce, ktoré by vášmu interiéru iste veľmi pristali.

Ak je niečo veľmi moderným a predovšetkým nadčasovým trendom, potom sú to nápisy všetkého druhu. Že sa objavujú na odevoch nie je žiadnou novinkou, ale „popísaný“ byt je niečo vskutku netradičné. Iste ste si stihli všimnúť lámp a svetiel v tvare hesiel a najrôznejších hlášok, teraz prišli na rad aj koberce. Kúpte si napríklad tento štýlový variant značky Nanimarquina , ktorý zoženiete na e-shope CONNOX.COM za 213 €.

Autor: CONNOX.COMAutor: CONNOX.COM

Geometrické obrazce všetkého druhu sú ďalším super trendom, na ktorý sa zamerajte. Ak si chcete do bytu alebo domu zaobstarať niečo nadčasové, čo bude veľmi moderné dnes aj za desať rokov, potom rozhodne investujte do koberca s geometrickými obrazcami a tiež s výraznými farbami. Či už stenám dáte postupom času akýkoľvek odtieň, koberec s týmito farbami k nim bude ladiť. Zaobstarať ho môžete na e-shope PROGARR.COM za 259 €.

Autor: PROGARR.COMAutor: PROGARR.COM

Tohtoročnú sezónu nielen módne prehliadkové móla a butiky, ale aj obchody s dizajnom zaplavujú etnické a indiánske prvky. Tie môžete vidieť v mnohých podobách a vyobrazeniach. Na prvý pohľad možno doplnky aj nábytok v etno štýle môže pôsobiť neprakticky, avšak opak je pravdou. Etno sa neustále vracia do módy, preto neváhajte a objednajte si farebný koberec značky Bohemian, ktorý zoženiete na e-shope CHAIRISH.COM za 1123 €.

Autor: CHAIRISH.COMAutor: CHAIRISH.COM

Čierna a biela sú farby, ktoré nikdy nemôžu vyjsť z módy a obzvlášť nie v prípade, kedy ich spojíte v jeden celok. Pruhy, geometria, čiernobiela kombinácia. To sú spojenia, ktoré budú vždy fungovať, preto sa vám v interiéri budú dokonale vynímať nielen tento rok, ale aj za niekoľko rokov. Chcete koberec umiestniť do chodby, obývacej izby alebo do spálne? Kúpiť ho môžete na e-shope HOUSEOLOGY.COM.

Autor: HOUSEOLOGY.COMAutor: HOUSEOLOGY.COM

Koberec vám samozrejme nemusí zaberať polovicu bytu, avšak bohato vám postačí menší behúň na oživenie interiéru alebo na praktické posedenie na zemi. Tento kúsok z dielne značky Verpan je vhodný pod konferenčný stolík alebo napríklad do detskej izby. Kúpiť si ho môžete na e-shope CONNOX.COM už za 66 €.

Autor: CONNOX.COMAutor: CONNOX.COM

Článok 5 tipov na koberce do celého interiéru bol publikovaný 14. září 2015 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...