Októbrové inšpirácie pre každý interiér

Tagy:  dekorácie, novinky, október, jeseň, byt, dom, interiér

Sponzorované odkazy:

Októbrové inšpirácie pre každý interiér

Aj keď ste možno so svojím interiérom nadmieru spokojní, čas od času je skrátka potrebné urobiť zmenu, čo len minimálnu. Nemusíte nutne rekonštruovať celé poschodie alebo si vyčerpať všetky svoje úspory na obstaranie novej sedacej súpravy či dokonca kuchynskej linky. Niekedy postačí naozaj málo a byt sa zveľadí a vy budete mať radosť z nového kúsku, ktorý bude buď praktický alebo rýdzo štýlový, v úlohe akejsi ozdoby. A že neviete, čím by ste byt alebo dom, oživili? Potom sa nechajte inšpirovať októbrovými novinkami zo sveta dizajnu.

V posledných rokoch sú naozaj veľmi moderné nástenné dekorácie, ktoré opticky zaplnia miestnosť, ktorá potom nepôsobí studeným a neosobným dojmom. Obzvlášť v prípade, keď máte väčší byt a nemusíte sa báť trochu plytvať priestorom. Klasikou na stenách sú samozrejme obrazy všetkého druhu, kalendáre a fotografie, čo ale si obstarať niečo netradičné? Skvelou voľbou sú napríklad rustikálne dosky s mottom ktorý vás nejakým spôsobom charakterizuje a je vám blízke. Umiestniť ho môžete prakticky kdekoľvek a ak ich v dome budete mať viac, nič tým nepokazíte. Tento kúsok kúpite na e-shope NORDSTROM.COM za 13 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Pri zveľaďovaní stien ešte chvíľu zostaneme a tentoraz sa zameriame na veľmi netradičné dekorácie, ktoré rozhodne nekúpite v každom obchode s bytovými doplnkami alebo s obrazmi. Už vás omrzeli nástenné maľby? Potom stavte na luxus a eleganciu v podobe kovu s metalickým odleskom. Metalické farby sú hitom posledných pár sezón, prečo sa im teda vyhýbať? Originálne ozdoby na stenu do obývacej izby, predsiene alebo spálne kúpite na e-shope CRATEANDBARREL.COM, a to už za 93 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Kvety a rastlinky nie sú záležitosťou výhradne exteriéru, ale svoje miesto by mali mať aj v zabývaných domácnostiach. Takéto rozkvitnuté a pučiace sadeničky totiž vypovedajú o tom, že je v byte živo a že sa o interiér niekto stará. Nemusíte nutne pestovať orchidey a exotické dreviny, postačia vám napríklad kaktusy, ktoré sú trvanlivé alebo bylinky, ktoré majú svoje nezastupiteľné miesto v kuchyni, pri príprave vynikajúcich pokrmov. Obstarajte si štýlový nástenný kvetináč alebo rovno súpravu, a to na e-shope LOVETHESIGN.COM, už od 74 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Zrkadlo, zrkadlo, kto je na svete najkrajší? Ak sa takto pýtate každý deň, potom sa určite bez zrkadla nezaobídete a nie je sa čomu diviť. Každý človek sa potrebuje, pred odchodom do práce alebo do mesta, upraviť a svoj výsledný vzhľad a outfit náležite zhodnotiť práve v zrkadle. Zrkadlá však nemusia mať rýdzo praktickú funkciu, skvele môžu vyzerať tiež čoby bytová dekorácia. Čo hovoríte napríklad na tento luxusný kúsok, pripomínajúci slnko a jeho večné lúče? Zrkadlo zaobstaráte na e-shope NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Októbrové inšpirácie pre každý interiér bol publikovaný 28. října 2015 v 14.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...