Novinky zo sveta svietidiel a lámp

Tagy:  luster, lampa, žiarovka, svetlo, interiér, doplnky

Sponzorované odkazy:

Novinky zo sveta svietidiel a lámp

Lampy, svietidlá, lustre, žiarovky. To všetko sa v byte aj dome musí objavovať, a to nielen z praktického hľadiska, keď vám osvetlenie zjednoduší prácu v kuchyni, upratovanie, učenie alebo čítanie, ale tiež pôsobí ako skvelý interiérový doplnok. Ak si na vybavenie svojej domácnosti potrpíte a radi sa obklopujete modernými kúskami, potom sa nechajte inšpirovať novinkami zo sveta svetiel, ktoré vášmu bývaniu prepožičajú nielen jas, ale aj štýl.

Retro v modernom poňatí

Retro kúsky sa v bytoch objavujú už nejaký ten rok a sú stále populárnejšie. Klasické modely ako z 60. rokov majú svoje čaro, ale hrozí tu riziko, že za pár rokov budú out a vy sa ich budete zase zbavovať. Urobte preto kompromis a zaobstarajte si štýlový luster, ktorý má v sebe atraktivitu onoho retra, ale zároveň je veľmi nadčasový. Netradičná oranžová farba je trendy a vysoký lesk materiálu pôsobí exkluzívnym dojmom. Luster si môžete zakúpiť na e-shope LOVETHESIGN.COM za 514 €.

Autor: Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: Autor: LOVETHESIGN.COM

V štýle Francúzska

Francúzska elegancia je niečo, čo nikdy nebude nemoderné a jednotlivé doplnky s tematikou Francúzska sú štýlové dnes a budú určite aj za niekoľko rokov. Francúzska móda je jemná, elegantná a jednoduchá a rovnako taký je aj interiér v tomto duchu. Milujete Paríž, veľmi radi sa do jej centra vraciate a Eiffelova veža vo vás vzbudzuje príjemné nostalgické spomienky a romantiku? Potom by na vašom nočnom stolíku alebo v obývacej izbe rozhodne nemala chýbať táto štýlová lampička. Kúpiť ju možno na e-shope NORDSTROM.COM už za 250 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Buďte originálny

V originalite sa medze nekladú a už vôbec nie pri výbere doplnkov. Veľa ľudí, pri zariaďovaní interiéru, myslí na to, aby bol nadčasový a pomerne neutrálny. Často preto volí svetlé steny, jednoduchú pohovku smotanovej farby, jemný koberček a nábytok v bielom alebo drevenom variante, ktorý vlastne nikdy nič nepokazí. Takto zariadený byt či dom by bol veľmi nudný a strohý, ak ho ale ozvláštnite o výrazné dekorácie a doplnky, máte vyhrané a štýlový interiér je na svete. Čo hovoríte napríklad na túto exkluzívnu taliansku lampu, ktorá bude v obývacej izbe skvostom? Kúpite ju na e-shope LUISAVIAROMA.COM za 836 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Vyznajte svoje city

Čím ďalej viac v kurze sú za posledné roky nápisy, ktoré sa môžu objavovať prakticky kdekoľvek. Trendy sú všetky varianty, či už sa rozhodnete do kuchyne zavesiť nápis „kitchen“ alebo budete originálny a na stenu napíšete netradičnú a vtipnú hlášku. Aktuálne témou sú tiež osvetlené nápisy, ktorými môžete všeličo vyjadriť. Romantický nápis „love“ so svetlami si zaobstaráte na e-shope MODCLOTH.COM za 55 €.

Autor: MODCLOTH.COMAutor: MODCLOTH.COM

Zlatá ako symbol luxusu

Čo sa v interiéroch bude vždy skvele vynímať, sú metalické farby. Zatiaľ čo v šatníku nemusia byť vždy v kurze, ak doma budete mať zlatú, striebornú, medenú, bronzovú alebo obdobné farby či priamo materiály, o exkluzivite bývanie nebude pochýb. Skvelou voľbou je preto tento zlatistý luster z e-shopu LANECRAWFORD.COM, v cene 996 €.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Článok Novinky zo sveta svietidiel a lámp bol publikovaný 14. prosince 2015 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...