Kam uložiť svoje veci? Máme 4 super tipy

Tagy:  interiér, dizajn, štýl, byt, dom, miestnosť, izba

Sponzorované odkazy:

Kam uložiť svoje veci? Máme 4 super tipy

Každý človek má svoje osobné veci a keď príde na rad aj rodina a deti, zrazu vlastníte nespočetné množstvo zbytočností, drobností a predmetov, ktoré jednoducho nemáte kde uskladniť a vyhodiť ich nemôžete. Kam so všetkými tými hračkami, knihami, spomienkami na študijné roky, s manželovou výbavou na futbal s rodinnými albumami, sentimentálnymi darčekmi a ďalšími vecami, ktoré vám doma tak trochu zaberajú miesto a nechcete ich nechať len tak povaľovať na zemi? Obstarajte si praktický nábytok, ktorý vaše trable jednoducho vyrieši a ešte skvele vyzerá.

Knihy, CD aj sviečky

Ak nemáte radi chaos a neporiadok, ideálne preferujete, aby všetko malo svoje jasne dané miesto. Ak jednotlivé predmety uložíte systematicky, presne viete, kde ich nájdete. Pokiaľ si ale zaobstaráte 20 rôznych škatúľ a políc a rozmiestnite ich po celom dome, môže sa vám tiež stať, že budete jedného krásneho dňa hľadať ihlu v kope sena. Skvelým riešením je preto táto priestranná regálová stena, ktorá môže slúžiť ako úschovňa nereprezentatívnych predmetov, ale zároveň ako štýlová knižnica či police na výstavu pohárov, sviečok a iných drobností. Cena farebného regálu je na e-shope LOVETHESIGN.COM 836 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Štýlovo a prakticky

Častou nevýhodou úložných priestorov je, že plnia iba svoju pôvodnú funkciu, čiže sú praktické. Ako je však známe, v dizajne sa veľakrát praktickosť príliš nesnúbi so vzhľadom a potom sa v bytoch a domoch objavujú plastové škatule či plechové regály, do ktorých síce uskladníte všetko, čo vám prekáža, ale o štýle a vkusu nemôže byť reč. To však nie je prípad tohto trendy modelu, ktorý je neuveriteľne praktický a zároveň senzačne vyzerá. Prakticky poskladané škatuľky uschovajú až niekoľko kilogramov a pokiaľ tento kúsok postavíte v obývacej izbe, rozhodne sa za neho nebudete musieť hanbiť. Cena moderného regálu bielej farby je na e-shope LOVETHESIGN.COM 702 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Pre nedostatok priestoru

Bohužiaľ zďaleka nie všetky miestnosti sa môžu pýšiť dostatkom priestoru. Ba naopak, mnoho bytov dnes bojuje s každým centimetrom a tak sa nemožno čudovať, že si nemôžete kúpiť všetko, čo sa vám páči, ale veľakrát premýšľate viac prakticky a účelne, pretože také sú vaše dispozície. Komody, skrine a regály zaberajú zbytočne veľa miesta a opticky zmenšujú miestnosť, ideálnym riešením sú preto závesné systémy na stenu, ktoré vytvoria úložný priestor a pritom vám neuberú ani milimeter z pôvodných rozmerov. Namiesto klasických hranatých políc, ktoré majú nebezpečne ostré rohy, sa ale radšej zamerajte na štýlové police značky Cappellini, ktoré sú neuveriteľne nadčasové. Taliani rozumejú nielen móde, ale aj dizajnu, takže by ste ich mali nasledovať. Policu zakúpite na e-shope LUISAVIAROMA.COM za 555 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Myslite aj na deti

Ak máte rodinu a deti, potom samozrejme, pri zariaďovaní bytu alebo domu, musíte myslieť aj na ich blaho. Detská izba by samozrejme mala byť praktická a systematická, avšak predsa len ju obývajú deti, ktoré sú hravé a majú radi veselé farby. Zabudnite na neforemné police a nič nehovoriace drevené skrine a radšej im zaobstarajte tento vtipný regál, ktorý ratolesti poteší. Cena žltého modelu je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 197 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok Kam uložiť svoje veci? Máme 4 super tipy bol publikovaný 19. ledna 2016 v 00.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...