Sviečky ako nevyhnutnosť interiéru

Tagy:  sviece, dekorácie, doplnky, byt, dom, interiér

Sponzorované odkazy:

Sviečky ako nevyhnutnosť interiéru

Každý byt či dom je zariadený úplne odlišne. Zatiaľ čo jeden miluje jednoduchý a čistý škandinávsky štýl, ďalší preferuje výrazné farby, autentické maľby na stene, surové drevo alebo Boho štýl. Čo človek to iný vkus a tiež iné zariadenie. Existujú však kúsky, bez ktorých sa nezaobíde prakticky nikto a ktoré robia byt útulným, príjemným a domáckym. Ide obvykle o drobnosti a dekorácie, ktoré sú pre väčšinu ľudí automatické a úplne prirodzené. Reč je napríklad o sviečkach, ktoré dokážu navodiť tú najúžasnejšiu atmosféru…

Luxusný doplnok

Sviečok existuje na trhu neuveriteľné množstvo a záleží naozaj len na vás, do akých kúskov budete investovať a aké zvelebia váš krásny byt alebo monštruózny dom. Ak preferujete luxusné zariadenie, váš nábytok je z výstavných kúskov a tiež každý doplnok je úplný unikát a originál, potom vás iste nadchnú vonné sviece značky Byredo, ktoré majú luxusný vzhľad a ešte luxusnejšiu vôňu. Bude sa páčiť magnólia, pravá vanilka, zmes citrusov, kajenské korenie alebo levanduľa? To všetko a oveľa viac nájdete na e-shope NEIMANMARCUS.COM, kde vás jedna svieca vyjde na približne 44 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Drevo ako nestarnúca klasika

Ak niečo naozaj nikdy nevyjde z módy a stále si bude udržiavať svoje miesto na výslní, potom je to rozhodne drevo, ktoré možno považovať za akúsi nestarnúcu klasiku. Či už hovoríme o kuchynskej linke, masívnej posteli, modernej obývacej stene alebo doplnkoch, drevo tu vždy bolo, je a bude. Ak si nepotrpíte na umelé materiály a stále preferujete prírodu a drevo, potom vás oslovia sviečky značky Wood bonfire, ktoré majú nápad, štýl a vkus. Cena jednej sviečky je na e-shope PARROTUNCLE.COM 17 €.

Autor: PARROTUNCLE.COMAutor: PARROTUNCLE.COM

Trocha mágie neuškodí…

Máte radi mystično, mágiu a napriek tomu vo svojom domove chýba trochu toho tajomna a napätia? Potom pravdepodobne nevlastníte tie správne doplnky a dekorácie, ktoré robia byt bytom. Pozrite sa na ponuku e-shopu PARROTUNCLE.COM, kde nájdete veľa krásnych sviec, svietnikov alebo lampičiek, ktoré sú ozvláštnené mozaikou, skielkami, ručne kovanými okrajmi, sklom alebo kamienkami. Táto dekorácia sa skvele hodí do interiéru, ale aj ako darček pre vašich blízkych. Cena jednej ozdoby je na e-shope PARROTUNCLE.COM 15 €.

Autor: PARROTUNCLE.COMAutor: PARROTUNCLE.COM

Všetko zlato, čo sa blyští

Zlato, striebro, drahé kovy a kamene sú niečo, čo nikdy nebude out a nevyjde z módy. Či už je reč o šperkoch, doplnkoch, oblečení, obuvi alebo interiéri a nábytku ako takom, všade sa kovy uplatnia, a to aj v prípade, keď majú iba kovový nádych. Trendom tohto roku sú metalické farby na všetky spôsoby, preto neváhajte a poďte s dobou pomocou štýlových sviec značky Bloomingsdale. Sviečky sú žiarivé, voňavé a štýlové pre každý interiér. Cena jedného kusu je na e-shope BLOOMINGDALES.COM 28 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Článok Sviečky ako nevyhnutnosť interiéru bol publikovaný 16. února 2016 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...