Leto sa blíži, kúpte si záhradný nábytok

Tagy:  záhrada, záhradný nábytok, pohodlie, posedenie, dom, pozemok, jar, leto

Sponzorované odkazy:

Leto sa blíži, kúpte si záhradný nábytok

Letné dni sa už rýchlo blížia a spolu s nimi čoraz viac príležitostí, ako tráviť čas na záhrade, balkóne alebo terase. Ak máte tú možnosť posedieť si vonku, potom iste uznáte, že sobotňajšie raňajky pod blankytným nebom, nekonečné grilovanie a iné záhradné aktivity sú jednoducho na nezaplatenie. Avšak k tomu, aby ste si na svojom pozemku mohli lebediť príjemne a nerušene, musíte si obstarať praktický a komfortný záhradný nábytok, vďaka ktorému je toto všetko možné. Záhradný nábytok by mal byť nielen využiteľný a multifunkčný, ale aj moderný, lebo záhrada reprezentuje váš dom. A aký nábytok si zaobstarať, aby vydržal roky a pritom vyzeral skvele? Máme pre vás pár super tipov.

V štýle orientu

Rovnako tak ako interiér, aj vonkajšie prostredie si môžete zariadiť podľa svojho vkusu a prispôsobiť ho určitému štýlu. Niekto preferuje škandinávsku jednoduchosť a čistotu, iní sa nechali inšpirovať Afrikou a ďalší napríklad orientom, ktorý je nadčasový a pre letnú záhradu ako stvorený. Orientálny štýl navyše vytvára príjemné hrejivé prostredie, čo je v prípade záhrady rozhodne žiaduce. Obstarajte si sadu tohto ratanového nábytku s originálnymi doplnkami, a to na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM už od 356 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Pohodlné posedenie nielen pre dospelých

O hojdacích sieťach ste už iste niekoľkokrát počuli a možno ste ich dokonca na svojej záhrade mali. Veľa ľudí na tento kus záhradného nábytku spomína ešte zo svojho detstva, kedy sa práve hojdacie siete hojne objavovali na záhradách chalúp a chát, kam ľudia na víkendy odchádzali. Dnes existuje už rad obdobných hojdacích sietí a jednou z nich je napríklad toto pohodlné a praktické hojdacie kreslo, ktoré rovnako tak umiestnite kamkoľvek do priestoru. Ak vaša záhrada nie je príliš veľká a vy potrebujete šetriť priestorom, tento kúsok je ideálnou voľbou.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Barové stoličky nielen k baru

Čo na svojej záhrade určite využijete pri mnohých príležitostiach, sú barové stoličky. Tie sa totiž skvele hodia nielen k barovému pultu, ale aj v prípade, keď k vám príde návšteva v hojnom počte alebo ak plánujete na záhrade pracovať a mať stále niečo pri ruke. Zabudnite však na nič nehovoriaci plast alebo dokonca kov a zaobstarajte si túto veselú variantu stoličiek, ktoré sú hravé, svieže a pre leto ako stvorené. Stoličky sa navyše budú páčiť aj deťom, ktoré bývajú neposedné. Produkty kúpite na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM od 178 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Leňošenie v luxuse

Viete si na záhrade predstaviť lepšiu aktivitu, ako ležať na pohodlnom ležadle a čítať si svoj obľúbený román? Tento druh relaxu je pre mnoho ľudí nenahraditeľný a je potrebné podotknúť, že práve takto načerpáte veľa síl do ďalších dní. Avšak klasické ležadlá sú zvyčajne veľmi nepohodlné a naopak vám môžu spôsobovať bolesti a nepríjemnosti. Kúpte si preto čalúnené ležadlá s ergonomickou výstužou, do ktorých sa položíte ako do bavlnky a už nikdy nebudete chcieť vstať. Luxusné ležadlá zoženiete na e-shope NEIMANMARCUS.COM od 1 427 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Leto sa blíži, kúpte si záhradný nábytok bol publikovaný 23. května 2016 v 00.00 v rubrike Nábytok a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...