Kuchynská linka - čo by mala vlastniť?

Tagy:  kuchynská linka, byt, dom, robot, spotrebiče, varenie, pečenie, pokrmy

Sponzorované odkazy:

Kuchynská linka - čo by mala vlastniť?

Kuchynská linka je súčasťou každého bytu, hoci by išlo aj o tú najmenšiu garsónku. Možno sa v byte zaobídete bez pohovky, dokonca aj bez skríň a zbytočných políc, ak sa ale nechcete dennodenne stravovať v reštauráciách alebo jesť na posteli dovezené jedlo z fast foodu, bez kuchynskej linky sa nezaobídete. Dokonale priestranná a plne vybavená kuchyňa je naviac snom takmer každej ženy. A čo by vlastne taká kuchynská linka mala v ideálnom prípade obsahovať? Ak stále tápate alebo máte pocit, že tej vašej niečo chýba, radi vám poradíme, ako ju dovybaviť a vyladiť k dokonalosti.

Chcete čaj alebo kávu?

Úplným základom je samozrejme rýchlovarná kanvica, ktorá dnes snáď už figuruje v úplne každej domácnosti. Nielen, že si vďaka tejto modernej vymoženosti ľahko a neuveriteľne rýchlo pripravíte čaj alebo vynikajúcu kávu, ale tiež vám uľahčí varenie a pečenie, pri ktorom často potrebujete práve uvarenú alebo prevarenú vodu. Ak máte zastaraný model varnej kanvice, pozrite sa na e-shope TARGET.COM, kde nájdete skvelé modely z nerezu už od 72 €.

Autor: TARGET.COMAutor: TARGET.COM

Soľ nad zlato

Tí, čo doma pravidelne varia, nedajú dopustiť na klasiku v podobe soli a korenia, pomocou ktorých je každé jedlo dokonale vyladené. Existuje nespočetné množstvo variantov, ako možno korenie a dochucovadlá skladovať a je potrebné podotknúť, že nie všetky sú práve praktické. Soľ v dóze sa môže vysypať, zo soľničky ľahko jedlo presolíte alebo prekoreníte a nehovoriac o nepraktickej manipulácii. Zaobstarajte si preto tieto revolučné mlynčeky, ktoré najemno namelú morskú soľ aj čerstvé korenie a jedlo bude chutiť presne podľa vašich predstáv. Komplet nájdete na e-shope BELK.COM od 31 €.

Autor: BELK.COMAutor: BELK.COM

Čerstvá voda po celý deň

Zdravý človek by mal denne vypiť až 3 litre čistej vody, čo môže byť problém v prípade, kedy vám obyčajná voda príliš nechutí alebo vo väčšom meste trpíte na jej znečistenie. V takom prípade vo svojej kuchyni iste využijete praktickú nádobu na filtrovanie vody, ktorá ju zbaví všetkých nečistôt a nezdravých látok, ktoré sa do vodovodu môžu dostať. Voda vo vašej domácnosti tak bude nielen nezávadná, ale aj veľmi chutná. Cena prístroja je na e-shope OVERSTOCK.COM 72 €.

Autor: OVERSTOCK.COMAutor: OVERSTOCK.COM

Zatiaľ čo v týždni sa väčšina ľudí ponáhľa do práce a odviesť deti do škôl a škôlok a tak na poriadne raňajky nie je dosť času, cez víkend si všetok tento zhon a zmätok môžete vynahradiť a s rodinou raňajkovať v rodinnom kruhu a pokojne ráno pretiahnuť do dopoludňajších hodín a brunch. Rožok s maslom alebo cereálie s mliekom sú „rýchlovkou“, ktorou sa môžete odbiť v prípade nedostatku času, cez víkend si ale doprajte trochu viac a rodine pripravte vajíčka, čerstvé pečivo a tiež domáce vafle, ktoré ocenia ako deti, tak dospelí. Vaflovací prístroj a všetko príslušenstvo na prípravu sladkých raňajkových dobrôt zoženiete na e-shope MACYS.COM za 45 €.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Článok Kuchynská linka - čo by mala vlastniť? bol publikovaný 2. června 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...