Sedenie je problém - hlavne pokiaľ sedíme staticky

Sedenie je problém - hlavne pokiaľ sedíme staticky

Sedíme ráno pri raňajkách, v aute, celý deň v práci, potom opäť večer doma. Minimálne tretinu svojho života presedíme. Nemôžeme sa preto diviť, že nám sedenie spôsobuje zdravotné problémy. Hlavne keď je naše sedenie veľmi vzdialené tomu, čo by sa dalo nazvať zdravým sedením. Najškodlivejšie je statické sedenie, kedy sa naše telo nehýbe a nemení dostatočne často polohu sedu. A práve toto najčastejšie praktikujeme. Aké sú teda princípy pre zdravé sedenie? Seďte vzpriamene a nie strnulo. To sa ale ľahko píše, horšie sa už tieto zásady realizujú. Vďaka rehabilitačno-zdravotným dynamickým podložkám na sedenie Dynasit to však ide!

Naučte sa zdravo sedieť

Dynamické podložky na stoličku Dynasit dokážu naše telo nenásilne prinútiť sedieť zdravšie než doposiaľ. Použiť sa dajú na akékoľvek kreslo či stoličku. V podstate ide o „sedák", ktorý si dáte vždy tam, kam si sadáte. Dynamické podložky majú špeciálnu konštrukciu, ktorej jadro tvorí nafukovacia smerová podložka a dynamická obojsmerná membrána. Vďaka tomu je naše telo aj pri sedení v pohybe. Dokonca sa to prejavuje tým, že spaľujeme viac kalórií.

Mikropohybom je naše telo neustále dynamizované. Akoby sme veľmi decentne, ale permanentne cvičili. Tým dôjde veľmi rýchlo k zlepšeniu našich problémov plynúcich z bolesti chrbta a chrbtice, vrátane bolesti krčnej chrbtice. Sedíme a pritom neustále posilňujeme chrbtové, brušné aj sedacie svalstvo. Zaktivizuje sa nám krvný obeh aj lymfatický systém, čo dokáže priaznivo ovplyvniť aj u žien tak nenávidenú celulitídu.

Dynamické podložky  sú liečbou aj prevenciou bolestí chrbta. Účinok prešiel dokonca úspešne klinickým testovaním. Dynamicko-smerová podložka dokáže pomáhať deťom aj dospelým. Patrí do domácnosti, do školy a do kancelárie. Predáva sa v peknom dizajne a môžete si ju objednať už od jedného kusu na webe Dynasit.sk. U väčších objednávok je možné podložky navrhnúť aj s vlastnou potlačou.

Článok Sedenie je problém - hlavne pokiaľ sedíme staticky bol publikovaný 6. června 2016 v 23.15 v rubrike PR články. Autorom článku je Inzercia. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...