Aké vybrať kreslo do interiéru? Máte pre vás super tipy

Tagy:  kreslá, nábytok, byt, dizajn, domácnosť, interiér, obývacia izba

Sponzorované odkazy:

Aké vybrať kreslo do interiéru? Máte pre vás super tipy

V obývacej izbe, ktorá je predovšetkým oázou pokoja a odpočinku, samozrejme nesmie chýbať multifunkčná sedacia súprava. Tá sa môže skladať z niekoľkých menších pohoviek, taburetiek a tiež z kresla, ktoré doslova zvádza k odpočinku, na čítanie obľúbenej knihy a sledovanie populárnej relácie. Chcete si vybrať také kreslo, ktoré bude dokonale korešpondovať s už vybranou sedacou súpravou alebo naopak také, ktoré sa stane klenotom miestnosti? Potom sa pozrite na krásne novinky, ktoré vám učarujú.

Ratanový nábytok je veľmi populárny, a to nielen v interiéroch, ale aj v exteriéroch. Skvele sa totiž vyníma na terase a keď si zaobstaráte naozaj kvalitný variant, máte zaručenú dlhotrvajúcu životnosť majetku. V obývacej izbe je ratanové kreslo nadčasové a praktické. Skvele sa hodí k drevu, ale tiež k jednoduchej škandinávskej čistote, kde prevláda biela alebo šedá farba. Pozrite sa na exkluzívnu ponuku e-shopu lovethesign.com a kúpte si napríklad tento kúsok za 456 €.

Autor: lovethesign.comAutor: lovethesign.com

Pamätáte si na dobu, kedy ste u babičky odpočívali v jej krásnom hojdacom kresle, zatiaľ čo ona chystala domáce buchty alebo kysnuté lievance? Tie krásne pocity z detstva a nostalgiu si môžete vybavovať deň čo deň, ak si zoženiete relaxačné hojdacie kreslo z pravého dreva. Skvelou voľbou je napríklad tento model z e-shopu lovethesign.com. Kreslo je v predaji v mnohých farebných variantoch a jeho cena sa pohybuje okolo 407 €.

Autor: lovethesign.comAutor: lovethesign.com

Milujete pastelové farby? Potom idete ruka v ruke s tohtoročnými trendmi, pretože jar a leto 2016 sú pastelovými farbami doslova presýtené, a to nielen v prípade oblečenia a módnych doplnkov. Dokonale sa vynímajú aj v interiéri, kde majú svoje nezastupiteľné miesto. Pozrite sa na aktuálnu ponuku e-shopu homedecorators, kde nájdete mnoho moderných kúskov známych dizajnérov, ktorí vám predstavujú štýlové kvalitné kreslá za skvelé ceny. Cena tohto kresla je príjemných 240 €.

Autor: homedecoratorsAutor: homedecorators

V móde sú samozrejme opäť tak populárne kvetové motívy, ktoré sú skrátka symbolom pre každú jar a tiež leto. Kvetové šaty a topy vo vašom šatníku určite nechýbajú, prečo by ste sa teda na rastlinky nezamerali tiež v prípade domácnosti? Značka pier1 prichádza tento rok so zaujímavými kreslami, ktoré sú pomerne nenápadné, univerzálne a napriek tomu zaujímavé a príjemné na posedenie. Pozrite sa na e-shop pier1.com a vyberte si kreslo presne podľa vášho gusta.

Autor: pier1.comAutor: pier1.com

Článok Aké vybrať kreslo do interiéru? Máte pre vás super tipy bol publikovaný 13. června 2016 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...