Aj chladnička môže byť štýlovým doplnkom

Tagy:  farba, nerez, spotrebiče, kuchyňa, byt, dom, interiér, bývanie

Sponzorované odkazy:

Aj chladnička môže byť štýlovým doplnkom

Chladnička je neoddeliteľnou súčasťou absolútne každej kuchyne a prakticky sa bez nej nedá obísť. Ak pravidelne varíte a snažíte sa pripravovať chutné pokrmy pre svoju rodinu a priateľov, chladnička je skvelým pomocníkom, vďaka ktorému zostanú vaše potraviny dlho svieže a dobré. Vďaka kvalitnej chladničke šetríte eurá, ba dokonca desiatky eur mesačne. Avšak chladnička nemusí byť iba praktickou vymoženosťou, ale aj dizajnovým kúskom a trendy doplnkom každého bývania. Kúpte si štýlovú chladničku a dajte svojej kuchyni šmrnc.

Kuchyňa vo farbe pasteliek

V posledných rokoch sú v kurze opäť pastelové farby, ktoré sa hojne vyskytujú v módnych kolekciách návrhárov a známych svetových značiek, ale rovnako tak svoje uplatnenie našli v interiéroch. Akým spôsobom pastelové odtiene zakomponujete do svojho bývania je čisto na vás. Vyskytovať sa môžu v obývacej izbe v podobe jemnej sedacej súpravy, skvele sa budú vynímať v spálni a rovnako tak sa môžu objavovať v kuchyni. Nebojte sa zmeny a netradičných prvkov a miesto klasickej chladničky zaobstarajte si model práve v pastelových farbách. Páči sa vám mentolová, marhuľová, lila alebo blankytne modrá? Všetky budú spolu s jednoduchou svetlou kuchyňou vyzerať úplne skvele. Model značky Smeg zaobstaráte na e-shope DOMINO.COM za 1 775 €.

Autor: DOMINO.COMAutor: DOMINO.COM

Multifunkčné chladničky

Chladnička často obsahuje aj mrazničku, ktorá je v takom prípade značnou úsporou miesta, lebo nie každý si môže dovoliť zaplniť miesto v kuchyni dvoma spotrebičmi obdobných rozmerov. Okrem spomínanej mrazničky však dnešné chladničky vedia ešte oveľa viac a možno budete prekvapení, koľko vymoženosti 21. storočia vám ponúknu. Jedným z variantov je napríklad takzvaná americká kuchyňa, ktorá vám jednak uschová všetky potraviny a udrží ich čerstvé, ale rovnako tak vám kedykoľvek vydá čerstvú vodu a ľad. Ušetríte tak za drahé limonády a balené vody. Cena americkej chladničky je na e-shope BUILD.COM 3 018 €.

Autor: BUILD.COMAutor: BUILD.COM

Biela opäť v kurze

Klasickým bielym spotrebičom pred pár rokmi odzvonilo a celkom ich nahradili modely z nerezu, ktoré sú jednak veľmi kvalitné, ale predovšetkým sú vhodné prakticky do každej kuchyne, nech už sú z dreva alebo z lesklých materiálov. Ak si ale na nerez nepotrpíte a predsa len by ste radi zostali verní bielej, potom vás iste nadchne kolekcia značky Smeg, ktorá prichádza s radom krásnych a jednoduchých bielych chladničiek, ktoré predčia akýkoľvek nerezový materiál. Cena chladničky je na e-shope DOMINO.COM 2 477 €.

Autor: DOMINO.COMAutor: DOMINO.COM

Pre menšie byty či na chatu

Ceny bytov a domov sú dnes veľmi vysoké a bohužiaľ nie každý si môže dovoliť väčšiu kuchyňu. Menší variant môže byť príjemný a útulný, avšak nie príliš praktický v prípade zariaďovaní spotrebičmi. Väčšina z nich zaberá veľa miesta a preto sú pre niektoré kuchyne absolútne nemysliteľné. Pre tieto prípady alebo pre vybavenie chaty je skvelou voľbou mini chladnička, do ktorej sa zmestia najnutnejšie potraviny a tým sa vyhnete plytvaniu potravín. Cena mini chladničky je na e-shope JCPENNEY.COM 150 €.

Autor: JCPENNEY.COMAutor: JCPENNEY.COM

Článok Aj chladnička môže byť štýlovým doplnkom bol publikovaný 22. června 2016 v 17.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...