Kreslá 4x inak alebo ktoré vybrať?

Tagy:  kreslo, kreslá, interiér, bývanie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Kreslá 4x inak alebo ktoré vybrať?

Nábytok je prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou každého bývania a ťažko by ste sa mohli cítiť komfortne a príjemne, ak by ste nábytok nevlastnili. Knižnica, fotelka alebo police sú rýdzo záležitosťou vlastného vkusu, avšak sedacia súprava a kreslo vám zaistia pohodlie, po ktorom túžite a zároveň dodajú interiéru štýl a šmrnc. Pozrite sa na najnovšie kolekcie bytového nábytku a vyberte si do svojho obydlia kreslo, ktoré bude dokonale zapadať do celkového zariadenia a stane sa skvelým a nenahraditeľným doplnkom.

Chcete, aby sa kreslo stalo ústredným prvkom celej miestnosti, či už ho umiestnite do obývacej izby, haly alebo spálne? Potom sa pozrite na novú jesennú kolekciu značky Marcanno, ktorá disponuje zaujímavými a netradičnými tvarmi, ktoré v bežných predajniach rozhodne nenájdete. Kreslá sú nielen netypicky tvarované, ale aj v moderných farbách, ktoré rozhodne nie sú nudné a rýdzo jesenné. Kúpte si napríklad tento trendy kúsok v modrej farbe, ktorý dokonale vynikne v bielom interiéri. Cenu kresla zistíte po dopyte na e-shope LUISAVIAROMA.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Radi by ste si zaobstarali také kreslo, ktoré každého zaujme na prvý pohľad a rozhodne nebude nenápadným kúskom v rohu? Potom sa zamerajte na kúsky značky Viarme Home, ktoré sú inšpirované klasickými tradičnými motívmi ako sú kvety, srdce alebo geometrické tvary. Srdiečko je naviac dokonalým symbolom lásky, preto tento bytový doplnok môžete venovať tiež svojej zamilovanej drahej polovičke. Cena kresla v červenej farbe je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 1809 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Materiálom, ktorý pravdepodobne nikdy nevyjde z módy a stále bude značne v kurze, je nesporne ratan. Pravý ratanový nábytok je vyrobený z kvalitného dreva a spracovaný tak, aby vydržal dlhé roky a dokonca prekonal aj nástrahy vonkajších vplyvov. Ratanové kreslá sa tak dokonale vynímajú nielen v obývacej izbe, ale aj v zimnej záhrade alebo na terase a v záhradnom altánku. Toto exkluzívne kreslo z pravého ratanu zoženiete na e-shope LOVETHESIGN.COM za skvelých 1031 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Ak sa bojíte výrazných farieb v interiéri a neradi by ste, aby sa vám vaše bývanie rýchlo okukalo, mali by ste sa zamerať na univerzálne farby a kombinácie, ktoré sú nadčasové a trendové budú aj za mnoho rokov. Čiernobiely nábytok je zásahom do čierneho a obzvlášť v prípade sedacích súprav a kresiel. Obstarajte si toto jednoduché a elegantné čiernobiele kreslo, vďaka ktorému budete v pohodlí vo dne v noci. Cena kresla je na e-shope INTERIORSONLINE.COM 1558 €.

Autor: INTERIORSONLINE.COMAutor: INTERIORSONLINE.COM

Článok Kreslá 4x inak alebo ktoré vybrať? bol publikovaný 29. září 2016 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...