Jar je tu - čo si zaobstarať domov?

Tagy:  jar, domácnosť, bývanie, byt, dom, dekorácie, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Jar je tu - čo si zaobstarať domov?

Aj domácnosť potrebuje z času na čas oživiť a dodať na novosti, preto by ste sa mali okrem svojho šatníku zaujímať tiež o najnovšie trendy v oblasti bývania a záhrad. Jar je v plnom prúde, slniečko páli a tmavé farby a teplé materiály sa pre tento rok dali na ústup. Pozrite sa, aké jarné kúsky teraz letia a čo si zaobstarať domov, aby vaše bývanie vyzeralo jednoducho senzačne.

Čo k jari neodmysliteľne patrí a bez čoho sa krásna a svieža jarná domácnosť nemôže zaobísť, sú samozrejme kvety. Tie, čo kvitnú farebne a v pastelových farbách sú napríklad tulipány. Tých je teraz všade veľa, nájdete ich aj v predajniach s potravinami ako je Lídl alebo Kaufland. Po veľkom sobotňajšom nákupe sa preto vrhnite aj na kútik s kvetinami a zaobstarajte si krásne kvetinky, čo domácnosť dokonale presvetlia.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Každá správna žena, ktorá má organizačné schopnosti, sa nezaobíde tiež bez praktického a štýlového zápisníku. Do neho si môžete zapisovať prakticky čokoľvek, čo vás napadne, a to od nákupného zoznamu až po harmonogram každého jedného dňa. A pretože si potrpíte na módu a máte radi módne výstrelky, potom sa pozrite na novú jarnú kolekciu office pomôcok e-shopu NORDSTROM.COM, kde si iste vyberiete jeden jarou inšpirovaných zápisníkov. Jeho cena je navyše príjemných 14 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Máte pocit, že je vaša domácnosť príliš tmavá, až nenápadná a radi by ste jej dodali trochu príjemných jarných farieb? Potom sa pozrite na jarné kolekcie štýlových behúňov nielen do obývacej izby značky Alanof. Koberce sú vyrobené z kvalitných vlákien a ich zvláštnosťou sú výrazné farby v teplejších odtieňoch. Na e-shope NORDSTROM.COM koberčeky kúpite už od príjemných 85 € za kus.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

V žiadnej domácnosti by nikdy nemali chýbať obrazy alebo rôzne nástenné aplikácie a reliéfy. Čím zaujímavejší kúsok nájdete, tým originálnejšia bude vaša domácnosť. Ak budete mať napríklad obývačku bez jediného doplnku na stene, domácnosť bude pôsobiť chladným dojmom. Pokiaľ zháňate ideálny obraz do vášho bytu alebo domu, nájdete ten najlepší s rastlinnými motívmi na e-shope NORDSTROM.COM, a to už od príjemných 143 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Článok Jar je tu - čo si zaobstarať domov? bol publikovaný 3. dubna 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...