Jar v znamení púdrových farieb

Tagy:  bývanie, interiér, byt, dom, púdrové farby, odtiene

Sponzorované odkazy:

Jar v znamení púdrových farieb

Jarných trendov je veľmi veľa preto si iste pre svoje bývanie vyberiete to pravé. Či už máte domácnosť zariadenú v retro štýle, preferujete drevo a starožitné kúsky alebo je interiér vášho domu alebo bytu škandinávsky minimalistický, tieto jarné trendy vás dostanú. A čo by vo vašej domácnosti tento rok nemalo chýbať? Sú to rozhodne púdrové farby. Pozrite sa na trendové kúsky, ktoré dodajú domácnosti štýl.

Premýšľate, ako domácnosti dodať trochu novosti a pritom si zaobstarať taký kúsok, ktorý bude s celkovým dizajnom skvele ladiť? Potom sa zamerajte na kožušiny. Tie nie sú moderné len v prípade vášho šatníka, ale takisto sa môžu dokonale vynímať v domácnosti. Kožušín na podlahu, namiesto tradičného koberčeka, je veľa a zaobstarať si ich môžete v niekoľkých zaujímavých variantoch. V stavte na túto púdrovú farbu, ktorá je typicky jarným symbolom. Cena kožušiny je na e-shope COGGLES.COM 374 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

V prípade púdrových trendov nejde len o doplnky a netradičné dekorácie, ale aj o nábytok. Nemusíte si práve kupovať novú sedaciu súpravu za tisícky eur, avšak taký sedací vak alebo napríklad kreslo sú skvelou voľbou, ktoré miestnosť rozžiaria a navyše získate ďalšie miesto na sedenie, čo iste ocení vaša rodina a priatelia. Cena sedacieho vreca v púdrovom odtieni je na e-shope URBANOUTFITTERS.COM senzačných 91 €.

Autor: URBANOUTFITTERS.COMAutor: URBANOUTFITTERS.COM

V žiadnom obydlí by nemala chýbať nástenná dekorácia. Tá môže vyzerať všelijako a predovšetkým sa týka obrazov. Zohnať ich môžete v mnohých obchodoch, a to za dobré ceny. Obrazy a nástenné dekorácie sú skvelou voľbou, ako miestnosti dodať charakter a predovšetkým ju vyladiť do tých najmenších detailov. Vyberte si ideálne taký obraz, ktorý bude korešpondovať so zvyškom vybavenia a ideálne taký, ktorý napriek tomu bude originálny a netradičný. Cena tohto obrazu s púdrovými tónmi je na e-shope NOVICA.COM 383 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Púdrové odtiene sa môžu týkať prakticky všetkého, čo sa interiéru a domácnosti týka. Ak je váš byt alebo dom ladený do prírodných materiálov a farieb, potom by ste sa v prípade nových jarných trendov mali zamerať aj na nábytok a predovšetkým drevo. Niektoré kúsky sa teraz vyrábajú v jemných béžových alebo púdrových farbách, ktoré spolu s bielou alebo metalickými odtieňmi vyzerajú úplne senzačne. Čo hovoríte napríklad na túto netradičnú drevenú policu? Kúpiť si ju môžete na e-shope URBANOUTFITTERS.COM za super cenu 64 €.

Autor: URBANOUTFITTERS.COMAutor: URBANOUTFITTERS.COM

Článok Jar v znamení púdrových farieb bol publikovaný 26. dubna 2017 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...