Farby leta, čo rozžiaria každý interiér

Tagy:  interiér, bývanie, byt, dom, vybavenie, trendy, leto

Sponzorované odkazy:

Farby leta, čo rozžiaria každý interiér

Letné mesiace sa ešte zďaleka nechýlia ku koncu a prinášajú stále nové a nové trendy, ako z oblasti módy, tak dizajnu a architektúry. Chceli by ste krásne leto nejakým spôsobom zakomponovať do svojho bývania, ale nie ste si istí, aké trendy sú momentálne v kurze? Pozrite sa na tieto skvelé letné farby, ktoré dokonale rozžiaria váš interiér a prípadne aj vonkajšie prostredie.

Ružová v mnohých tónoch

Veľmi aktuálnou a trendovou letnou farbou je nesporne ružová. Táto jemná farba je najobľúbenejšia u žien, ktoré ju obvykle zbožňujú už od útleho detského veku. Výnimkou, ale nie sú ani muži, ktorí hrdo uznávajú, že môže práve ružová v interiéri vyzerať veľmi dobre a sviežo. A na akú ružovú sa zamerať? Všetky odtiene rozhodne nie sú rovnaké, preto kombinujte jemné pastelové tóny spolu s farbou cukrovej vaty a nebojte sa ani tmavšej ružovej s nádychom do fuchsiovej. Všetky budú v jednoducho zariadenej obývačke pôsobiť veľmi dobre a moderne.

Autor: wolfandbadger.comAutor: wolfandbadger.com

Limetkové mámenie

Veľmi príjemnou a sviežou vôňou je tiež limetková, ktorá sa stáva čoraz modernejšia, a to aj v oblasti obliekania a módnych doplnkov. Limetková farba je zelená s nádychom žltej a pristane úplne každému, vrátane miestností. Či už u vás doma prevláda drevo, alebo biele steny, limetkové doplnky alebo napríklad vkusná sedacia súprava sú rozhodne trafením do čierneho. Nechajte limetkový odtieň doma krásne vyniknúť a zbavte sa všetkých tmavých a zašlých farieb, ktoré sú už dávno OUT.

Smotanová nielen v lete

Nie každý si potrpí na výrazné, až krikľavé farby a obzvlášť nie v prípade interiéru. Ak sa bojíte obstarať si do svojej obývačky, jedálne, alebo spálne ružové vankúše a koberčeky, potom zostaňte pri zemi a stavte na jemný tón v tóne, čím rozhodne nikdy nič nemôžete pokaziť. Dobrou voľbou je napríklad kombinácia bielej a smotanovej, ktoré vo výsledku pôsobia veľmi luxusným dojmom. A ak pridáte ešte zlatisté doplnky a ďalšie metalické doplnky, o exkluzívny interiér máte postarané.

Autor: urbanoutfitters.comAutor: urbanoutfitters.com

Článok Farby leta, čo rozžiaria každý interiér bol publikovaný 2. srpna 2017 v 07.45 v rubrike Byt a Dom. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...