Dizajnový kúpeľňový nábytok Novello

Tagy:  kúpeľňa, kúpeľne, kúpeľňový nábytok, kúpeľňová skrinka, skrinka do kúpeľne, umývadlo, umývadlová skrinka, moderný nábytok

Sponzorované odkazy:

Dizajnový kúpeľňový nábytok Novello

Kúpeľňa sa stáva synonymom relaxácie, odpočinku, uvoľnenia a samozrejme očisty tela i duše. O celkovej atmosfére rozhoduje predovšetkým vybavenie kúpeľne, pohodlná vaňa alebo priestranný sprchový kút sú najdôležitejšou časťou, avšak detaily umocňujú koncept.

O finálnej podobe aj atmosfére kúpeľňového priestoru rozhoduje vo veľkej miere aj nábytok, jeho usporiadanie a štýl. Veľké kúpeľne môžu disponovať rozmanitými, veľkopriestorovými skrinkami, v malých kúpeľniach musíme miestom šetriť.

Moderný kúpeľňový nábytok Happy Collection od spoločnosti Novello, je určený predovšetkým do malých a tesných kúpeľní. Nábytok je inšpirovaný skutočnosťou malého priestoru, ktorým väčšinou kúpeľne disponujú. Kúpeľňová kolekcia Happy rieši priestor a dizajn, do kúpeľne prináša jednoduchosť, modernosť, štýl a funkčnosť.

Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že skrinky neprinášajú príliš veľa miesta, opak je pravdou. Kúpeľňové skrinky Happy disponujú veľkým úložným priestorom, v ktorom je možné skladovať nielen kúpeľňové doplnky, ale aj kúpeľňový textil.

Štýlový kúpeľňový nábytok Happy Collection kombinuje sanitárnu keramiku s funkčným nábytkom v dizajnovom prevedení. K prednostiam patrí asymetria, kvalitné použité materiály (nerezová oceľ, DuPont corian, krištáľ) a kreativita.

Happy Collection, to je dizajnový kúpeľňový nábytok, ktorý štýlovo rieši problém malých kúpeľní.

talianska spoločnosť Novello, má pochopenie nielen pre desing, ale tiež pre funkčnosťtalianska spoločnosť Novello, má pochopenie nielen pre desing, ale tiež pre funkčnosť
dokonalá súhra doplnkovdokonalá súhra doplnkov

zdroj: http://www.novello.it

Článok Dizajnový kúpeľňový nábytok Novello bol publikovaný 6. října 2013 v 07.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...